• Aktuální nabídka

Dětský tábor Heroltice – Ať žijí duchové hradu Veveří

Heroltice –Ať žijí duchové

 • datum:
 • |
 • cena: od 2 750 Kč

Chatový tábor Heroltice
Termín: 12.- 17.7. 2015 (6 dní) - Ať žijí duchové hradu Veveří

Cena: 2.750 Kč
Věk: 7 - 15 let
Hlavní vedoucí: David Wiedermann, povoláním učitel a showman- několikaletá profesionální praxe na dětských táborech CK BAVI 
Hostuje: Viktor Kohout- majitel firmy 

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka
- celotáborová hra , osvědčené středisko
- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor poprvé
- pro velký zájem letos dva turnusy
- možnost doobjednání výletu (letos změna)

Tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky po loňském úspěchu. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov. Ubytování v 4 lůžkových chatkách s elektřinou (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety.
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táboráků, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)
Program: v celotáborové hře 1. turnusu si půjčíme námět ze slavné Arabely, kde se každý den díky cestovnímu plášti ocitneme v pohádkovém světě. Např. v Rusku - svět Mrazíka, Arabském světě u Aladina a dalších. K tomu nesmí chybět pes Pajda i zákeřná Xénie s milou a hodnou Arabelou. Nebude chybět ani řada nových poznatků, přátelství a seznámení!
Tento krátký turnus pro změnu je více vhodný pro menší děti nebo děti, které jedou na tábor prvně. Jsme inspirování úspěšným dětským filmem Ať žijí duchové - zde je ale možné, že pohádka bude trochu naopak. Využijeme nedaleký hrad Veveří jako kulisu k této hře. U obou turnusů více táboráků, více přírody a pohody. Méně diskoték :-) Možné přiobjednat výlet se vstupenkami v ceně.
Cena: 2.650 Kč
V ceně: 5x nocleh, 6x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH .
Příplatky:  108 Kč připojištění proti stornu - Uniqa - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Proč na tábor s CK BAVI?
Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%.Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora. Program - každý tábor má předem připravený a rozplánovaný program. Program je různorodý, aby dětem dával dostatek prostoru na seberealizaci. Táborový program nesmí žádné děti vyřazovat pro jejich menší znalosti nebo schopnosti a nesmí ani nikoho protěžovat. Program tábora dává dětem prostor k soutěživosti, učí je samostatnosti, týmové spolupráci a řadě dalších užitečných vlastností. Hlavní součástí programu je celotáborová hra, jejíž motivace se prolíná celým programem a veškerým táborovým děním. Její motivace a zaměření najdete již v názvu tábora…
Na táboře dítě kromě zážitků z programu má možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti a také se třeba naučí řadu problémů řešit bez rodičů s pomocí vedoucích. Kromě samostatnosti získávají také potřebnou sebedůvěru, odvahu a chuť vyjadřovat svoje názory a řadu dalším vlastností, které mohou využít ve škole i v běžném životě.
Stravování- n
a táboře je strava zajištěna 5x denně a je zajištěn celodenní pitný režim. Hygienickým předpisům odpovídá také vybavení kuchyně a správně uskladněné potraviny. Vedoucí kuchyně sestavuje jídelníček, který je dostatečně pestrý a vyvážený. Naše tábory jsou předem nahlášeny na Krajské hygienické stanici.
Pokud nás rodiče upozorní předem na své dítě, které má ze zdravotních důvodů jiné požadavky a některé diety, alergie atd.,  dokážeme  těmto požadavkům přizpůsobit individuální jídelníček. Zdravotní zajištění- Zdraví účastníků tábora i jeho vedoucích leží na srdci každému provozovateli  tábora. Proto je na každém táboře přítomen po celou dobu zdravotník, který prošel příslušným školením a má oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na dětských zotavovacích akcích(pracovníci ze zdravotnictví ..). Po celou dobu tábora vede zdravotní dokumentaci, do které zaznamenává případné zdravotní komplikace. Zdravotník také u odjezdu na tábor vybírá léky, které táborníci pravidelně užívají a po táboře předá rodičům veškeré informace o případných zdravotních komplikacích dětí, včetně informace o klíšťatech, které mohou být důležité při případném onemocnění. Zdravotník má také kontakt na nejbližšího dětského lékaře, u kterého je sjednán zdravotní dozor a který pomůže při vážnějších zraněních nebo při závažnějších onemocněních. Oddílová činnost je na našich táborech důležitá, protože děti tráví ve svých oddílech hodně času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program je přizpůsoben věku dětí. Nešetříme skrze bezpečnost a pohodu na lidech, takže každý oddíl má 2 oddílové vedoucí. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) , děti se na něho mohou kdykoliv s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.
Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce. Také nestojíme na místě. I proto bývají naše tábory dětmi velice oblíbené a tím i některé turnusy v březnu vyprodané.

Vzkazník

 • Hlášení z tábora č. 4
 • |

Dnes ráno děti z postýlek vytáhlo sluníčko, po snídani se však zatáhlo a začalo pršet, což nevěstilo nic dobrého. Naše obavy se nám za chvíli vyplnily, do jídelny vplul duch Puch, který nám oznámil program na dnešní i následující den. Protože to vypadalo, že nám počasí dnešní den nebude přát, zvolili jsme jako první dopolední program hádání pohádkových písniček. Jakmile se však duch Puch vypařil, rozplynuly se i všechny šedé mraky a vykouklo na nás opět sluníčko. Druhá část dopoledního programu už tedy mohla probíhat venku. Čekal nás Útěk před duchy, oddíly dostaly barevné čelenky z krepového papíru a děti měly za úkol pochytat co nejvíce svých protivníků. K obědu jsme měli hovězí vývar s rýží a vepřové na kmíně s těstovinami, po vydatném obědě se všechny děti uchýlily do svých chatiček k odpočinku. Odpoledne mohla být konečně odstartována všemi očekávaná olympiáda. Děti poměřily své síly v tradičních olympijských disciplínách - štafeta, skok z místa, běh na 60 m, člunkový běh, střelba na cíl (i když jen vodní pistolí), plavba v bazénu, ....Protože nám zbyl ještě nějaký čas, zařadili jsme do programu akci Vyber si a běž. Děti si opět vybíraly z nabízených aktivit - petanque, fotbal, tanec, ringo, bazén, stavění domečků pro skřítky a plavba na lodičkách po řece Svratce. Večer nás čekalo posezení u táboráku se zpěvem a hraním her. Se setměním se všechny děti odebraly za jídelnu, kde si je po chvíli vyzvedl pan Zebra a provedl je po nočním safari. Děti mohly vidět lachtana a jeho akrobatické kousky, žirafu, zebru, papouška, krysu, tučňáka, pandu, kobru, surikaty a pávy.

Plán na zítřek:
Aby bylo zakončení naší celotáborové hry autentické, rozhodli jsme se nakonec pro pěší výlet na hrad Veveří. Část úseku však budeme muset jet parníkem. Vstupné do areálu hradu i lodní dopravu částečně zadotujeme z rozpočtu tábora.

S pozdravem Viktor Kohut a kolektiv vedoucích

 • Šimon Jirouš
 • |

Ahoj Šimi. Moc tě pozdravujeme a těšíme se na tebe. Dívali jsme se s tátou na Vaše fotky, moc pěkné. Měj se krásně.Mamka, taťka a Davidek

 • Dominik krejci
 • |

Ahojky Dominičku,každý den sledujeme fotečky a vidíme ,že màte super program.posílåme ti pusinky Maminka tatínek Maxmilianek

 • Milánek a Petřík Drnovští
 • |

Ahoj Milánku a Petříku! Děkujeme za pohledy. Jsme rádi, že na nás taky myslíte. Nejspíš se vyhýbáte foťáku, protože Vás není moc vidět. Jiné oblečení nemáte? Kufry byly plné věcí a vy pořád ve stejném :-).. Užívejte zbytek dní a hlavně na sebe dávejte pozor! Posíláme velkou pusu :-* maminka, Raďa, babička

 • Kubík a Natálka Michalcovi
 • |

Ahoj Natálko a Kubíku,
moc Vás zdravíme!!! Opět jsme se dívali na supr fotky, viděli jsme Vás oba, Naty je usměvavá jako vždy a Kubík pěkně soutěží, tak to bude nadšení, to bude zážitků, už se na Vás moc těšíme, jak nám vše povykládáte. My jsme dneska s taťkou napouštěli bazén, ať se můžete o víkendu zchladit. Na fotkách jsem viděla, že už jste se tam koupali taky, tak to musela být paráda. Mějte se krásně a už brzy se uvidíme, páá mamka a taťka

 • Adam Bohata
 • |

Ahoj Adámku viděli jsme další fotky byli jste v bazéně neviděli jsme tě na fotkách ve vodě ale snad sis to užil jak víme ty máš vodu rád a doufám že si se vyřádil.Užíj si poslední 2 dny toto utíká má být krásně a horko posíláme pusu ze Štěpánova pa pa miláčku zdraví tě máma s tátou.

 • Johanka Korandová
 • |

Čauky Johanko,děkuji za krásný dopis,moc mě potěšil ám vyřídit poděkovàní i od babičky Zdenky,všichni Tě pozdravují i Natka.Tatínek Ti dnes taky poslal dopis,tak Ti snad ještě stačí dorazit.Už se na Tebe moc těším.Pa mamka

 • Adulenka Podhorová
 • |

Ahoj čertíku bombíku, děkujeme za krásné psaníčko a musím ti říci, že u nás doma trpíme úplně stejnou chorobou jako ty :-)
Už se nemůžeme dočkat až budeš doma, tak si užívej ještě co to jde, už se to krátí. Páček mamulka, taťulka, Verunka a Kika
 • Vendulka Bubníková
 • |

Ahojky Vendulko. Dnes došel od tebe pohled, moc díky. Taky tě vidíme na hodně fotečkách jak si to užíváš. Denně si je prohlížíme. Měj se moc krásně. Pusu posílá máma, táta a Tom.

 • Verunka Kohoutová
 • |

Ahoj Verunko tak opet sledujeme jak se máte na táboře bezva a že dnes byla i koupačka v tom super bazénu. Doufám že ti došel dopis ode mne i pohled od Lukáška s Martinkou. Tak si uživej taborové radovánky s usměvem jak na fotkách vidíme. Tomášek zdraví a vzkazuje že si máš připravit svaly na souboj v bedbintonu a máš ve volném čase trénovat s Vikčou :-) Já tady trenuju každy večer prý jsem lepší strejda. Tak si to tam ještě užij a posílám pusu maminka a Tomášek. Stojí u mě a diktuje co ti mám napsat. :-)