• Aktuální nabídka

Dětský tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Teenager I. - Vysoká tábornická - Honba za titulem

Teenager I.

 • datum:
 • |
 • cena: od 3 950 Kč

Teenager I. - Vysoká tábornická - Honba za titulem

Zatím je tábor plně rezervován. Můžeme Vám nabídnout místo v náhradnících a v případě, že někdo nepotvrdí rezervaci, tak se ozveme. 

Termín: 2.- 11.7. 2015 (10 dní)
Cena: 3.950 Kč
Věk: 10 - 15 let
Hlavní vedoucí: Viktor Kohout ml., několikaletá profesionální praxe na dětských táborech CK BAVI 

 Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál je v dobrém stavu a se super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály a klubovnou, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis. Má vlastní krytý bazén, kulečník, šprtec, šipky a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.
Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.
Budova a společné sociální zařízení.
Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.
V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor.
Příplatky: pojištění Uniqa 180 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!
Slevy: při objednávce s úhradou zálohy do 20.2. 2015 se poskytuje sleva z uhrazené částky 8% (záloha min.1.500 Kč). Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná)
Poznámka: možnost i individuální dopravy
- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov
- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cestymezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.
Hromadná doprava zajištěna z Olomouce, Litovle, Mohelnice.
Program: i přesto, že tábor s našim názvem “Teenager“ začali používat i jiné organizace, nás uklidňuje to, že jsme byli první v našem kraji a tudíž původní a originální. Věříme tedy, že ve šlépějích začátků i letošní 21. rok potvrdí dobrou reputaci našich táborů. Celotáborové zaměření si tentokrát originálně nazveme "Univerzita pro teenagery", kde budou zkoušky, získávání kreditů a na konci možná "vysokoškolský" diplom. Tábor plný zábavy, soutěží, legrace, parodie na nejen TV pořady. Speciální efekty a technické zázemí . V programu nebudou chybět turnaje, noční hry, koupání, sportování, diskotéky, táborák, kino a jiná překvapení. O tábor se bude starat oblíbená parta Malého Ó Viktora Kohouta jr. s dalšími ostřílenými táborníky.

Možné příplatky:
            - pojištění Uniqa 180 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!


Proč na tábor s CK BAVI?
Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%.Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora. Program - každý tábor má předem připravený a rozplánovaný program. Program je různorodý, aby dětem dával dostatek prostoru na seberealizaci. Táborový program nesmí žádné děti vyřazovat pro jejich menší znalosti nebo schopnosti a nesmí ani nikoho protěžovat. Program tábora dává dětem prostor k soutěživosti, učí je samostatnosti, týmové spolupráci a řadě dalších užitečných vlastností. Hlavní součástí programu je celotáborová hra, jejíž motivace se prolíná celým programem a veškerým táborovým děním. Její motivace a zaměření najdete již v názvu tábora…
Na táboře dítě kromě zážitků z programu má možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti a také se třeba naučí řadu problémů řešit bez rodičů s pomocí vedoucích. Kromě samostatnosti získávají také potřebnou sebedůvěru, odvahu a chuť vyjadřovat svoje názory a řadu dalším vlastností, které mohou využít ve škole i v běžném životě.
Stravování-
na táboře je strava zajištěna 5x denně a je zajištěn celodenní pitný režim. Hygienickým předpisům odpovídá také vybavení kuchyně a potraviny jsou správně uskladněny. Vedoucí kuchyně sestavuje jídelníček, který je dostatečně pestrý a vyvážený. Naše tábory jsou předem nahlášeny na Krajské hygienické stanici.
Pokud nás rodiče upozorní předem na své dítě, které má ze zdravotních důvodů jiné požadavky a některé diety, alergie atd.,  dokážeme  těmto požadavkům přizpůsobit individuální jídelníček. Zdravotní zajištění- Zdraví účastníků tábora i jeho vedoucích leží na srdci každému provozovateli  tábora. Proto je na každém táboře přítomen po celou dobu zdravotník, který prošel příslušným školením a má oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na dětských zotavovacích akcích(pracovníci ze zdravotnictví ..). Po celou dobu tábora vede zdravotní dokumentaci, do které zaznamenává případné zdravotní komplikace. Zdravotník také u odjezdu na tábor vybírá léky, které táborníci pravidelně užívají a po táboře předá rodičům veškeré informace o případných zdravotních komplikacích dětí, včetně informace o klíšťatech, které mohou být důležité při případném onemocnění. Zdravotník má také kontakt na nejbližšího dětského lékaře, u kterého je sjednán zdravotní dozor a který pomůže při vážnějších zraněních nebo při závažnějších onemocněních. Oddílová činnost je na našich táborech důležitá, protože děti tráví ve svých oddílech hodně času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program přizpůsoben věku dětí. Nešetříme skrze bezpečnost a pohodu na lidech, takže každý oddíl má 2 oddílové vedoucí. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) děti se na něho mohou kdykoliv s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.
Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce. Také nestojíme na místě. I proto bývají naše tábory dětmi velice oblíbené a tím i některé turnusy v březnu vyprodané

 

Vzkazník

 • Jitka Selingerová
 • |

Čau Jituli, zdraví Tě brácha, užívej si to. Honza

 • Jitka Selingerová
 • |

Ahoj Jituli, moc zdravíme z Mohelnice, užij si zbytek tábora, přejeme lepší počasí. mamča a taťka

 • Miluše Boháčková - babička Nikolky a Sabinky Přibíkových
 • |

Niki a Sabi,
moc na Vás s dědou Zdenkem myslíme a doufáme, že se máte bezva. My jsme včera byli na zahradě, ale bylo příšerné vedro.
Dnes bylo líp, tak děda natíral a já jsem dávala kamínky k chatce, aby nestříkala hlína, když prší. Mějte se hezky a užívejte. Zdraví babička Miluška a děda Zdeněk.

 • Denní hlášení 10. 7. 2015
 • |

Technická fakulta si pro nás připravila v celku náročný program. Po snídani, chleba s vajíčkovou pomazánkou, se týmy účastnily posledních zaměstnání. Oběd, v podobě sladkých těstovin s mákem, studentům velmi chutnal a mohl začít odpolední program. Odpolední hra s názvem Technik Race se protáhla až do večeře. Studenti měli za úkol překonat cca 6 km tratě v okolí obce Kosov a vyřešit stanoviště, které byly umístěny na cestě. Podle indicií si studenti domysleli tajenku a úspěšně doběhli zpět do tábora. Opět se potvrdilo, že na táboře máme velmi bojovné a statečné dítka. Po večeři, rýže s kuřecím masem, se studenti začali chystat na závěrečný večer v podobě diskotéky. Na párty se vyhlašovala celotáborová hra a na oslavu podařeného tábora profesorský sbor zařídil velkolepý ohňostroj. Na konci večera se oddílům rozdaly obálky a tým se společně rozloučil. Při zvuku Michala Davida a jeho songem, Nesnáším loučení, se děti se slzičkami v očích hromadně rozloučili. Zítra nás čeká odjezd domů.

Profesoři děkují všem studentům, byli super!

Váš tým profesorů!!

 • Malý Brouček
 • |

Baruno, užij si poslední den, doufám ze si tam zas nenajdeš nějakýho rošťáka, nevim proč chces abych ti psal něco sem, obvzlášť když spolu voláme 3 hodiny denně a píšem celej den, ale udělám ti radost, zbývá 1788 znaků, co sem mam jeste psat?:D budu ti psat veci který uz stejne vis takže, mam te rad, Pamatuj ze jakmile se vrátíš tak jdem ven..! Jak se vrátíš mám pro tebe překvapeni :) jelikož si nevzala telefon tak to o polovinu zkratim, doufám ze ti to udělá radost:)

 • Peťula a Pavlík Kleiblovi
 • |

Ahoj kluci! Před vašim návratem domů posílám honem ještě pár řádečků a pozdrav k tomu. Máte před sebou poslední večer i noc a pak vás čeká jen zabalit věci, uklidit po sobě, rozloučit se s kamarády ... Budu na vás čekat u autobusu a těšit se, až vás budu mít zase doma. Pa! Mamka

 • Eliška Gieslova
 • |

Ahoj Eliško tak zítra si tě vyzvednu už se moc těším ráno půjdu do práce a odpoledne za tebou huraaa. Tata s Bárou budou od rána v Újezdě pokud se ti bude chtít tak možná táta pro nas přijede . Hezký poslední den na táboře ti přeji posilam pusu mamka

 • Klárka Ludvíková
 • |

Ahoj Klári, tak dne je poslední den. Uteklo to to jako voda. Už e na tebe moc a moc těšíme. Zítra pro tebe přijede tatínek, já budu na Bioslavnostech, tak se pak za mnou přijeďte podívat i s Kubou a dědou. Užijsi poslední den a zítra pá. mamka

 • FILIP NOVÁK :)
 • |

Ahoj Fildo,tak posíláme poslední pozdrav z Mohel.Poslední noc a pak už balení a domů.Kristýnka se nemůže dočkat až budeš doma a oslavíme ty tvoje narozky.Tak pa zítra :) :) :) mamča,taťka a Kikula

 • Terezka a Barča Zlámalovi
 • |

Ahoj holky, tak vám pošlu ještě jednu zprávičku a bude balení a chystání se k odjezdu. To uteklo nějak rychle. Už se na vás těším i na ty kufry plné špinavého prádla. Bono je také již netrpělivý. Vždycky přijde domů na jídlo a pak jde zkontrolovat Báry pokoj, jestli se náhodou nevrátila. Chvíli se nechá drbat a pak zase pádí ven. Tak zatím ahoj a na zítra nachystám něco dobrého na večeři - třeba naložím nějaké masíčko a uděláme si oslavu. Ahoj mamka