• Aktuální nabídka

Dětský tábor Heroltice - Rumburak aneb z pohádky do pohádky

Dětský tábor Heroltice - Rumburak aneb z pohádky do pohádky

 • datum:
 • |
 • cena: od 3 990 Kč

Chatový tábor Heroltice
Obsazenost ke dni 4.7.2015 je 90 dětí. Uvolnila se 2 místa pro děvčata. 

Termín: 3.- 12.7. 2015 (10 dní) - Rumburak aneb z pohádky do pohádky
Cena: 3.990 Kč
Věk: 7- 15 let
Hlavní vedoucí: David Wiedermann, povoláním učitel a skvělej bavič, několikaletá profesionální praxe na dětských táborech CK BAVI  
Hostuje: Viktor Kohout, majitel firmy

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka
- celotáborová hra , osvědčené středisko
- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor poprvé
- pro velký zájem letos dva turnusy
- možnost doobjednání výletu (letos změna)

Tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky po loňském úspěchu. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov. Ubytování v 4 lůžkových chatkách s elektřinou (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety.
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táboráků, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)
Program: v celotáborové hře 1. turnusu si půjčíme námět ze slavné Arabely, kde se každý den díky cestovnímu plášti ocitneme v pohádkovém světě. Např. v Rusku - svět Mrazíka, Arabském světě u Aladina a dalších. K tomu nesmí chybět pes Pajda i zákeřná Xénie s milou a hodnou Arabelou. Nebude chybět ani řada nových poznatků, přátelství a seznámení!
Tento krátký turnus pro změnu je více vhodný pro menší děti nebo děti, které jedou na tábor prvně. Jsme inspirování úspěšným dětským filmem Ať žijí duchové - zde je ale možné, že pohádka bude trochu naopak. Využijeme nedaleký hrad Veveří jako kulisu k této hře. U obou turnusů více táboráků, více přírody a pohody. Méně diskoték :-) Možné přiobjednat výlet se vstupenkami v ceně.
Cena: 3.790Kč
V ceně: 9x nocleh, 10x  strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH .
Příplatky: 250 Kč výlet parníkem z Vev. Bitýšky k hradu Veveří do ZOO Brno včetně vstupného a lodního lístku nebo busu (úhrada u odjezdu dle zájmu), 180 Kč připojištění proti stornu - Uniqa - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!
Slevy: z důvodu větších nákladů na chod tohoto tábora není možné uplatnit slevy za včasnou rezervaci. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov. Ubytování v 4 lůžkových chatkách (92 míst), moderní nerez umývárny, toalety.

Proč na tábor s CK BAVI?
Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%. Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora. Program - každý tábor má předem připravený a rozplánovaný program. Program je různorodý, aby dětem dával dostatek prostoru na seberealizaci. Táborový program nesmí žádné děti vyřazovat pro jejich menší znalosti nebo schopnosti a nesmí ani nikoho protěžovat. Program tábora dává dětem prostor k soutěživosti, učí je samostatnosti, týmové spolupráci a řadě dalších užitečných vlastností. Hlavní součástí programu je celotáborová hra, jejíž motivace se prolíná celým programem a veškerým táborovým děním. Její motivace a zaměření najdete již v názvu tábora…

Na táboře dítě kromě zážitků z programu má možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti a také se třeba naučí řadu problémů řešit bez rodičů s pomocí vedoucích. Kromě samostatnosti získávají také potřebnou sebedůvěru, odvahu a chuť vyjadřovat svoje názory a řadu dalším vlastností, které mohou využít ve škole i v běžném životě.

Stravování- na táboře je strava zajištěna 5x denně a je zajištěn celodenní pitný režim. Hygienickým předpisům odpovídá také vybavení kuchyně a správné uskladnění potravin. Vedoucí kuchyně sestavuje jídelníček, který je dostatečně pestrý a vyvážený. Naše tábory jsou předem nahlášeny na Krajské hygienické stanici.

Pokud nás rodiče upozorní předem na své dítě, které má ze zdravotních důvodů jiné požadavky a některé diety, alergie atd.,  dokážeme  těmto požadavkům přizpůsobit individuální jídelníček. Zdravotní zajištění- Zdraví účastníků tábora i jeho vedoucích leží na srdci každému provozovateli  tábora. Proto je na každém táboře přítomen po celou dobu zdravotník, který prošel příslušným školením a má oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na dětských zotavovacích akcích(pracovníci ze zdravotnictví ..). Po celou dobu tábora vede zdravotní dokumentaci, do které zaznamenává případné zdravotní komplikace. Zdravotník také u odjezdu na tábor vybírá léky, které táborníci pravidelně užívají a po táboře předá rodičům veškeré informace o případných zdravotních komplikacích dětí, včetně informace o klíšťatech, které mohou být důležité při případném onemocnění. Zdravotník má také kontakt na nejbližšího dětského lékaře, u kterého je sjednán zdravotní dozor a který pomůže při vážnějších zraněních nebo při závažnějších onemocněních. Oddílová činnost je na našich táborech důležitá, protože děti tráví ve svých oddílech hodně času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program je přizpůsoben věku dětí. Nešetříme skrze bezpečnost a pohodu na lidech, takže každý oddíl má 2 oddílové vedoucí. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry), děti se na něho mohou kdykoliv s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.

Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce. Také nestojíme na místě. I proto bývají naše tábory dětmi velice oblíbené a tím i některé turnusy v březnu vyprodané.

Viktor Kohout

Vzkazník

 • Honzík a Jolanka Ševčíkovi
 • |

Zdravíme Jolanku a Honzíka od dědečka Milana a babičky Dášy,ať máte hezké počasí ,dívali jsme se na fotky,jsou pěkné,ahoj

 • Kolektiv tábora
 • |

Chtěla bych vám všem,kteří zajišťujete chod tábora poděkovat. Dceři Terezce Kostečkové se s vámi na táboře líbilo a příští rok se těší na shledanou. Kostečková Š.

 • Andrejka a Katka Tellingerovy
 • |

Ahoj holky, tak už máte za sebou první noc na táboře. Doufám, že jste se hezky vyspaly. A ať se vám tam daří !!!
Papa mamka a taťka.

 • Vedoucím a instruktorům tábora, kuchařkám....
 • |

Krásný slunečný den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kdo se zasadili o bezvadný program pro děti v táboře, vč. "veškerého servisu" kolem. Víme, jak je těžké v dnešní době děti motivovat a zabavit jinak než hrami na počítači, tabletu apod., proto jsme za veškeré aktivity, které si mohli děti vyzkoušet a kterým se naučili, vděční. Patří vám velký dík a doufám, že budou děti na letní tábor dlouho vzpomínat a nejen to. Přejeme dobrou chuť k obědu a šťastnou cestu domů. Rodiče Adély, Vojtu a Kubu Spurných.

 • Kolektiv vedoucích
 • |

Velký pozdrav pro všechny vedoucí v táboře včetně kuchařek a zároveň velké poděkování vám všem za pestrost aktivit, zábavu a hravost s dětmi :) Salaďákovi

 • Michael Friedl
 • |

Ahoj Míšo
Děkujeme za krásný pohled, moc jsme se nasmáli, je vidět, že si pobyt na táboře fakt užíváš. Užij si poslední den tábora. Plavky berem. Ahoj zítra. Tatka a Mamsila

 • Eliska a Julinka
 • |

Zdravím všechny dospělaky tábora a chtěla bych jim alespoň touto cestou moooooc poděkovat za určitě super deset dní co tam děti prožili. Určitě se příští rok zase připojíme. Krásnou poslední noc přejí Harnayovi

 • Hlášení z tábora č. 7
 • |

Zdravíme s posledním táborovým hlášením. Včera jsme se vypravili do pohádky Jak si zasloužit princeznu. Děti čekala Rytířská zkouška zdatnosti (Pevnost Boyard) , snažily se vysvobodit zakletou princeznu a procvičily si paměť při obrázkovém orienťáku. Po večeři nás čekalo vyhodnocení Rytířské zkoušky a slavnostní zahájení Olympijských her, které se konaly dnes. Děti poměřily své síly v tradičních disciplínách - skok do výšky, skok do dálky, člunkový běh, běh na 60 m, překážkový běh, ... Odpoledne se konaly Galské války, byla to poslední soutěž, která se započítávala do celotáborové hry. Poté jsme se v oddíle s dětmi rozloučili, rozdali jim na památku diplomy a zhodnotili uplynulé dny. Večer jsme měli poslední táborák a čekala nás i noční hra s názvem 12 měsíčků aneb poznej svého vedoucího.

Po celou dobu tábora jsme se snažili dohlížet na děti, aby si měnily oblečení za čisté. U některých to však bylo obtížnější, protože oblíbené tričko je oblíbené tričko...

Zítra dostanou děti před odjezdem místo plánovaného balíčku na cestu oběd - přírodní řízek s rýží.
Pokud děti na táboře něco zapomenou budete si to moci vyzvednout v kanceláři Bavi v Litovli do konce července. I přes každodenní vyhlašování ztrát a nálezů se děti k některým věcem nehlásí. Děti přijedou mírně unavené, ale doufáme, že plné pozitivních zážitků. Děkujeme vám za vaše vzkazy a důvěru.

Tisková mluvčí Míša, Ó Velký a kolektiv vedoucích :-)

 • Honzík Dolák
 • |

Ahoj Honzíku, koukali jsme na Váš tábor a na Vaše fotky. Vypadá to, že se tam máte fajn a užijete si všichni spoustu legrace, je to paráda. Až se vrátíš tak se na tebe Kája moc těší, tak se musíte všichni zastavit, abyste si mohli pohrát. Zdraví strejda Gotti a všichni z Hradečné :)

 • Samík a Daník Grigerovi
 • |

Kluci, mazlete se vždycky s Nelčou. Koukám se na Avatara. Sárinka