• Aktuální nabídka

Dětský tábor Heroltice – Ať žijí duchové hradu Veveří

Heroltice –Ať žijí duchové

 • datum:
 • |
 • cena: od 2 750 Kč

Chatový tábor Heroltice
Termín: 12.- 17.7. 2015 (6 dní) - Ať žijí duchové hradu Veveří

Cena: 2.750 Kč
Věk: 7 - 15 let
Hlavní vedoucí: David Wiedermann, povoláním učitel a showman- několikaletá profesionální praxe na dětských táborech CK BAVI 
Hostuje: Viktor Kohout- majitel firmy 

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka
- celotáborová hra , osvědčené středisko
- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor poprvé
- pro velký zájem letos dva turnusy
- možnost doobjednání výletu (letos změna)

Tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky po loňském úspěchu. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov. Ubytování v 4 lůžkových chatkách s elektřinou (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety.
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táboráků, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)
Program: v celotáborové hře 1. turnusu si půjčíme námět ze slavné Arabely, kde se každý den díky cestovnímu plášti ocitneme v pohádkovém světě. Např. v Rusku - svět Mrazíka, Arabském světě u Aladina a dalších. K tomu nesmí chybět pes Pajda i zákeřná Xénie s milou a hodnou Arabelou. Nebude chybět ani řada nových poznatků, přátelství a seznámení!
Tento krátký turnus pro změnu je více vhodný pro menší děti nebo děti, které jedou na tábor prvně. Jsme inspirování úspěšným dětským filmem Ať žijí duchové - zde je ale možné, že pohádka bude trochu naopak. Využijeme nedaleký hrad Veveří jako kulisu k této hře. U obou turnusů více táboráků, více přírody a pohody. Méně diskoték :-) Možné přiobjednat výlet se vstupenkami v ceně.
Cena: 2.650 Kč
V ceně: 5x nocleh, 6x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH .
Příplatky:  108 Kč připojištění proti stornu - Uniqa - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Proč na tábor s CK BAVI?
Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%.Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora. Program - každý tábor má předem připravený a rozplánovaný program. Program je různorodý, aby dětem dával dostatek prostoru na seberealizaci. Táborový program nesmí žádné děti vyřazovat pro jejich menší znalosti nebo schopnosti a nesmí ani nikoho protěžovat. Program tábora dává dětem prostor k soutěživosti, učí je samostatnosti, týmové spolupráci a řadě dalších užitečných vlastností. Hlavní součástí programu je celotáborová hra, jejíž motivace se prolíná celým programem a veškerým táborovým děním. Její motivace a zaměření najdete již v názvu tábora…
Na táboře dítě kromě zážitků z programu má možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti a také se třeba naučí řadu problémů řešit bez rodičů s pomocí vedoucích. Kromě samostatnosti získávají také potřebnou sebedůvěru, odvahu a chuť vyjadřovat svoje názory a řadu dalším vlastností, které mohou využít ve škole i v běžném životě.
Stravování- n
a táboře je strava zajištěna 5x denně a je zajištěn celodenní pitný režim. Hygienickým předpisům odpovídá také vybavení kuchyně a správně uskladněné potraviny. Vedoucí kuchyně sestavuje jídelníček, který je dostatečně pestrý a vyvážený. Naše tábory jsou předem nahlášeny na Krajské hygienické stanici.
Pokud nás rodiče upozorní předem na své dítě, které má ze zdravotních důvodů jiné požadavky a některé diety, alergie atd.,  dokážeme  těmto požadavkům přizpůsobit individuální jídelníček. Zdravotní zajištění- Zdraví účastníků tábora i jeho vedoucích leží na srdci každému provozovateli  tábora. Proto je na každém táboře přítomen po celou dobu zdravotník, který prošel příslušným školením a má oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na dětských zotavovacích akcích(pracovníci ze zdravotnictví ..). Po celou dobu tábora vede zdravotní dokumentaci, do které zaznamenává případné zdravotní komplikace. Zdravotník také u odjezdu na tábor vybírá léky, které táborníci pravidelně užívají a po táboře předá rodičům veškeré informace o případných zdravotních komplikacích dětí, včetně informace o klíšťatech, které mohou být důležité při případném onemocnění. Zdravotník má také kontakt na nejbližšího dětského lékaře, u kterého je sjednán zdravotní dozor a který pomůže při vážnějších zraněních nebo při závažnějších onemocněních. Oddílová činnost je na našich táborech důležitá, protože děti tráví ve svých oddílech hodně času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program je přizpůsoben věku dětí. Nešetříme skrze bezpečnost a pohodu na lidech, takže každý oddíl má 2 oddílové vedoucí. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) , děti se na něho mohou kdykoliv s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.
Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce. Také nestojíme na místě. I proto bývají naše tábory dětmi velice oblíbené a tím i některé turnusy v březnu vyprodané.

Vzkazník

 • Děkujeme
 • |

Děkujeme za krásná slova, která potěší a sprostá písnička Anča zase tak sprostá není. Tábor je rozdělen na sprosťáky a slušnáky a ti se v textu bijí o to, jak má vypadat text správně. Problém je ..že tato píseň se líbí dětem i v situaci, že ji zahrát nechceme..oni si ji prostě vyburcují a na hraně je:-)

 • Všem vedoucím a ostatnímu personálu.
 • |

Moc Vám všem děkujeme za starostlivost a péči po celý táborový pobyt. Pěkný zbytek léta. Jiroušovi

 • Natálka a Verunka Košťálovy
 • |

Ahoj všichni táboroví vedoucí, děkujeme za Vaši starostlivou péči! Moc se nám s Vámi na táboře líbilo. Naučili jste nás plno nových her a písniček a přivezli jsme si krásné zážitky. Nejlepší ze všeho bylo Noční safari. Přejeme úspěšný zbytek roku a snad příště na shledanou! Natálka a Verča

 • Anička a Vojta Kylarovi všem táborovým vedoucím a pracovníkům
 • |

Dobrý den, jménem svým a jménem dětí moc děkujeme za krásné zážitky. Děti byly poprvé a jsem moc ráda, že jste se postarali o to, aby se vrátily spokojené, plné dojmů...jen jedna poznámka...co ta sprostá písnička?:-) :-) Příští rok na shledanou. A pěkný zbytek prázdnin. M.Kylarová

 • Pro kolektiv vedoucích
 • |

Děkujeme za pěkné prožítí které jste pro děti utvořily a celý týden se jim plně věnovali budeme se příště zase těšit s pozdravem Bohatovi.

 • Pro všechny vedoucí a personál
 • |

Jste prostě úžasní! Podle fotek jste dětem vytvořili krásnou atmosféru, týden s opravdu nabitým programem. Obdivuji Váš elán a nadšení, děti si budou odvážet určitě krásné vzpomínky. Moc všem děkuji ! Uherková

 • Všem taborovym vedoucim a pracovnikum
 • |

Dekuji za starost o moje,nase,Vase dítka, obdivuji Vas a ještě jednou díky.
Hlaváček

 • Vážení a milí vedoucí
 • |

Vážení a milí vedoucí děkuji Vám za čas, úsilí a nápady které jste věnovali našim dětem. Podle fotek které jsem během celého týdne pravidelně prohlížela to byl týden plný her originálních nápadů které se dětem a nejen dětem (podle vzkazu rodičů) líbily. Na táboře byl syn už loni a pro velký úspěch si ho letos zopakoval, takže ještě jednou veliký dík Vám všem a příští rok na doufám viděnou.

 • Poslední hlášení z tábora
 • |

Přinášíme Vám poslední hlášení z tábora, který se pomalu blíží ke svému konci. Na děti dnes po snídani čekala tajemná stezka podél řeky Svratky. Tato cesta byla doplněna o plavbu parníkem, ze kterého si děti odnesly spoustu zážitků. Na hradě Veveří pak vyvrcholila celotáborová hra. Po přečtení tajného pergamenu se na hradním mostě zjevila Leontýnka společně s Brtníkem z Brtníku a díky dětem tak k sobě zase našli cestu. Odměnou pro ně byla tajná mapa, kterou Leontýnka s Brtníkem dětem hodili z kamenného mostu. Pomocí této nápovědy po návratu do areálu našly poklad, který potěšil všech šest oddílů malých táborníků. Večer nás čekala závěrečná diskotéka plná her, tance a soutěží. Do postýlek se dětem nechtělo, ale nakonec se nám podařilo všechny uložit včas. Zítra ráno si sbalíme věci a po dřívějším obědě se vydáme na cestu domů (oběd nahradí plánovaný balíček na cestu). Případné ztráty a nálezy můžete nalézt v sídle CK Bavi v Litovli (do konce prázdnin). Všechny děti si zaslouží jedničku s hvězdičkou, tábor zvládly bez větších problémů. Plánovaný návrat je ve 13:30 - Prostějov, 14:00 - Olomouc a 14:30 Litovel. Mějte se krásně a děkujeme za Vaši důvěru.
S pozdravem David Wiedermann s kolektivem vedoucích.

 • Kubík a Natálka Michalcovi
 • |

Ahoj Natálkoa Kubíku,
moc Vás zdravíme a posílám poslední vzkazík...zítra už jedete domů, tak doufám, že se těšíte!!! :), protože my na Vás mooooc :). Určitě jste si dnešní den užili naplno, výlet se vydařil a máte spoustu zážitků, tak budete vyprávět, co všechno jste zažili.Mějte se krásně, užívejte ještě posledních pár chvil a zítra Vás budu čekat, pá mamka