• Aktuální nabídka

Dětský tábor Heroltice – Ať žijí duchové hradu Veveří

Heroltice –Ať žijí duchové

 • datum:
 • |
 • cena: od 2 750 Kč

Chatový tábor Heroltice
Termín: 12.- 17.7. 2015 (6 dní) - Ať žijí duchové hradu Veveří

Cena: 2.750 Kč
Věk: 7 - 15 let
Hlavní vedoucí: David Wiedermann, povoláním učitel a showman- několikaletá profesionální praxe na dětských táborech CK BAVI 
Hostuje: Viktor Kohout- majitel firmy 

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka
- celotáborová hra , osvědčené středisko
- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor poprvé
- pro velký zájem letos dva turnusy
- možnost doobjednání výletu (letos změna)

Tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky po loňském úspěchu. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov. Ubytování v 4 lůžkových chatkách s elektřinou (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety.
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táboráků, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)
Program: v celotáborové hře 1. turnusu si půjčíme námět ze slavné Arabely, kde se každý den díky cestovnímu plášti ocitneme v pohádkovém světě. Např. v Rusku - svět Mrazíka, Arabském světě u Aladina a dalších. K tomu nesmí chybět pes Pajda i zákeřná Xénie s milou a hodnou Arabelou. Nebude chybět ani řada nových poznatků, přátelství a seznámení!
Tento krátký turnus pro změnu je více vhodný pro menší děti nebo děti, které jedou na tábor prvně. Jsme inspirování úspěšným dětským filmem Ať žijí duchové - zde je ale možné, že pohádka bude trochu naopak. Využijeme nedaleký hrad Veveří jako kulisu k této hře. U obou turnusů více táboráků, více přírody a pohody. Méně diskoték :-) Možné přiobjednat výlet se vstupenkami v ceně.
Cena: 2.650 Kč
V ceně: 5x nocleh, 6x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH .
Příplatky:  108 Kč připojištění proti stornu - Uniqa - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Proč na tábor s CK BAVI?
Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%.Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora. Program - každý tábor má předem připravený a rozplánovaný program. Program je různorodý, aby dětem dával dostatek prostoru na seberealizaci. Táborový program nesmí žádné děti vyřazovat pro jejich menší znalosti nebo schopnosti a nesmí ani nikoho protěžovat. Program tábora dává dětem prostor k soutěživosti, učí je samostatnosti, týmové spolupráci a řadě dalších užitečných vlastností. Hlavní součástí programu je celotáborová hra, jejíž motivace se prolíná celým programem a veškerým táborovým děním. Její motivace a zaměření najdete již v názvu tábora…
Na táboře dítě kromě zážitků z programu má možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti a také se třeba naučí řadu problémů řešit bez rodičů s pomocí vedoucích. Kromě samostatnosti získávají také potřebnou sebedůvěru, odvahu a chuť vyjadřovat svoje názory a řadu dalším vlastností, které mohou využít ve škole i v běžném životě.
Stravování- n
a táboře je strava zajištěna 5x denně a je zajištěn celodenní pitný režim. Hygienickým předpisům odpovídá také vybavení kuchyně a správně uskladněné potraviny. Vedoucí kuchyně sestavuje jídelníček, který je dostatečně pestrý a vyvážený. Naše tábory jsou předem nahlášeny na Krajské hygienické stanici.
Pokud nás rodiče upozorní předem na své dítě, které má ze zdravotních důvodů jiné požadavky a některé diety, alergie atd.,  dokážeme  těmto požadavkům přizpůsobit individuální jídelníček. Zdravotní zajištění- Zdraví účastníků tábora i jeho vedoucích leží na srdci každému provozovateli  tábora. Proto je na každém táboře přítomen po celou dobu zdravotník, který prošel příslušným školením a má oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na dětských zotavovacích akcích(pracovníci ze zdravotnictví ..). Po celou dobu tábora vede zdravotní dokumentaci, do které zaznamenává případné zdravotní komplikace. Zdravotník také u odjezdu na tábor vybírá léky, které táborníci pravidelně užívají a po táboře předá rodičům veškeré informace o případných zdravotních komplikacích dětí, včetně informace o klíšťatech, které mohou být důležité při případném onemocnění. Zdravotník má také kontakt na nejbližšího dětského lékaře, u kterého je sjednán zdravotní dozor a který pomůže při vážnějších zraněních nebo při závažnějších onemocněních. Oddílová činnost je na našich táborech důležitá, protože děti tráví ve svých oddílech hodně času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program je přizpůsoben věku dětí. Nešetříme skrze bezpečnost a pohodu na lidech, takže každý oddíl má 2 oddílové vedoucí. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) , děti se na něho mohou kdykoliv s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.
Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce. Také nestojíme na místě. I proto bývají naše tábory dětmi velice oblíbené a tím i některé turnusy v březnu vyprodané.

Vzkazník

 • Andrejka a Katuška Tellingerovy
 • |

Ahoj holky naše! Moc Vás zdravíme! Čeká vás už jen poslední noc v táboře. To to uteklo, že? Tak si to tam ještě užijte a zítra už se uvidíme, moc se na Vás těšíme. Ahojky maminka, tatínek, Lumpík a Bobinka.

 • Linduška Uherková
 • |

Ahoj Linduško, moc tě všichni zdravíme a posíláme velikánskou pusu! Jsi šikulka, že jsi to tak všechno zvládla, určitě si zasloužíš odměnu jak jsme se domlouvaly :)Dneska si to všechno s holkama ještě POŘÁDNĚ užíjte, zítra tě budeme s tátou čekat v Olomouci, už se moc moc těšíme! Měj se krásně, mamka .

 • Vendulka Bubníková
 • |

Ahoj Vendy. Moc tě všichni pozdravujeme, taky Káju, Míšu a Evičku. Výlet se doufám vydařil a na hradě se vám líbilo. Dnes už zase začnou tropická vedra, tak si snad ještě stihnete užít bazén. Pusu posílá máma, táta a Tom.

 • Sára Zientková
 • |

Ahoj Sári,
viděli jsme fotky z nočního safari, olympiády a všechno určitě super. Dnešní výlet bude také jistě prima, Tom Vám trošku závidí jízdu parníkem. Užij si poslední táborový den a zítra se na Tebe moc těší Tom, máma a táta. Pa,pa

 • Davídek Mniazga
 • |

Ahoj Davčo děkujeme za pohled,udělal nám radost! No koukám na fotky a je jasný,že si to tam užíváš-úplně ti to závidím,příště pojedu já a ty mi budeš posílat vzkazy :D Zatím pa a užij si zbytek tábora máma a táta

 • Vendulka Veselá
 • |

Ahoj Vendulko,safari muselo být super :-D. Dnes už máte před sebou poslední den.Tak si ho pořádně užijte.Zítra nám budeš vše vyprávět.Pusu posílá maminka,tatínek a Rozárka

 • Klaudie Snášelová
 • |

Ahoj Klaudinko, prohlížím si fotky a vidím že máš stále usměv na rtu. Jsem ráda že se máš skvěle a na táboře jsi šťastná. Včera všem dorazily krásné dopisy od tebe tak ti všichni moc děkujeme a už se na tebe těšíme. Pa maminka a celá rodina

 • Radek Krejčiřík
 • |

Ahoj Radi,
dívala jsem se na fotečky z noční ZOO, jízdy na vodě a koupání a vidím , že si to užíváš :-)
Přeji Ti krásný poslední den a zítra se na Tebe těší mamka Hanka

 • Adelka Duškovå a Lucinka Hrdličkovå
 • |

Ahojte holky , tak uz piseme posledni zpravu.Mate tam.pekne pocasi podle fotecek a urcite jste si uzivaly i pisnicky u taboraku.Moc pekne.Uz se na vas tesime , prejeme krasny posledni vecer s kamaradama na tabore.paá Kuba a mamka

 • Natálka Ulrichová
 • |

Ahoj Natálko, čeká Tě poslední den a noc. Rychle to uteklo a ty jsi určitě plná zážitků na které se těšíme až nám je budeš vyprávět. Všichni se na Tebe moc těšíme a zítra na Tebe budeme s tatínkem čekat. Máme Tě moc rádi. Maminka, tatínek a Viktorka