• Heroltice - Heroltický kšeft

  WhatsApp Image 2021-07-28 at 19.23__.22__.jpg

  Představ si, že se tvůj oddíl promění během jednoho dne na firmu nebo společnost, kterou se budeš muset, společně se svými kamarády a vedoucími, coby tvými pracovními kolegy, naučit vést. Aby se tvoje firma udržela na konkurenčním trhu, je potřeba v něm s ostatními soupeřit, vítězit a budovat tak ve světě pro svoji firmu dobré jméno!

 • Kosov: Teenager II. - HUNGER GAMES

  IMG_2003.JPG

  Kdysi dávno vypukla obrovská vzpoura! Od té doby každý z 8 krajů ze všech koutů zapomenutého světa s názvem Kosov vysílá své nejsilnější splátce do Kapitolské arény, kde se utkají a změří síly během akčních her a challengí, které prezident Snow ve spojení s hl. vedoucím Vikym a jeho záludnou bandou vymysleli!

 • Kosov: Tábor v moderním stylu

  109522641_3197604200306939_2333830418119979293_n.jpeg

  Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako by nebyl na táboře. Akční, zábavné a hlavně spravedlivé hry s Davidem a jeho týmem nejlepších vedoucích, čekají právě na tebe! Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - soutěže, závody, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, tance všeho druhu, stínohry, letní kino…

 • Tábor pro Rodiče s dětmi 1 turnus

  81.jpeg

  Velmi oblíbená aktivní rekreace pro nejen rodiče s dětmi: Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Tak tento tábor je přímo pro Vás!

stránka: 1 2

Dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi

Podívejte se na širokou nabídku našich dětských táborů a táborů pro rodiče s dětmi. Naše stránky Vám nabízí veškeré informace o našich táborech, můžete tábor online objednat a pomocí vzkazníku zasílat přímo na tábory své vzkazy. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a účast.