• Aktuální nabídka

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Teenager I. - Stát Ko§ov

KOSOV: TEEN I. - STÁT KOSOV

  • datum:
  • |
  • cena: od 6 150 Kč

Termín: 8.7.-17.7. 2024 (10 dní)  Cena: 6150  Kč věk: 12-16 let

Hlavní vedoucí: Viktor Kohout jn.  - dlouholetá zkušenost s dětskými tábory
Aktuální stav obsazenosti 31.5.: 114 dětí. Zbývá posledních 11 míst!!!

Program: Letos všechny teenagery čeká táborová REVOLUCE! Přemýšleli jste někdy, jaké to může být žít v absolutní anarchii, oligarchii, nebo třeba diktatuře? - „Stát Kosov“ se na 10 dní  promění na stát ve státě a s každodenními diametrálně odlišnými pravidly tak bude místem, které nám to umožní! Těšte se na zasedání Kosovského parlamentu, kde si budete moct odsouhlasit třeba jídelníček, hry, nebo budíček a večerku! Neminou vás prominentní diskotéky, galavečer, noc v casinu, luxusní party u bazénu, velkolepý raut a další zajímavé konference kosovské smetánky! Je vám to málo?  Můžete se tedy těšit na mezinárodní mistrovství v kolektivních hrách, tanci, nebo sportu! Rozhodně si každý najdete to své a parta Vikyho jn. se na tuhle jízdu už teď neskutečně těší! a co Vy?

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 250 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Vzkazník

žádné příspěvky ...