• Aktuální nabídka

Chatový tábor Heroltice: Herolt Poter - Akademie Kouzel

HEROLTICE: Herolt Poter - AKADEMIE KOUZEL

  • datum:
  • |
  • cena: od 6 150 Kč
 
Chatový tábor Heroltice: Herolt Poter - Akademie KouzelHlavní vedoucí: 
Martin Epstein - dlouholetá zkušenost s tábory

Aktuální stav obsazenosti 21.6. : Je obsazeno. V případě zájmu Vás zapíšeme do náhradníků, nebo využijte volná místa na turnusech tábora v Kosově 1 a 2 turnus a Heroltice 2 turnus.

Termín: 1.8. - 10.8 2024 (10 dní) Cena: 6150 Kč věk: 6-15 let

Program: Vážení příznivci světa magie a nadpřirozena, je mi nesmírným potěšením, že vám mohu oznámit tuto novinu: Ministerstvo kouzel nedávno otevřelo novou Školu čar a kouzel v Herolticích! Tato škola má za úkol vychovat novou generaci kouzelníků a kouzelnic pro celou střední Evropu. Ředitelem školy se stal všemocný, všeznalý a především moudrý velmistr Martin. Učitelský sbor tvoří ti nejlepší z nejlepších a vysokou úroveň celé této instituce potvrdil i sám Harry Potter, který se osobně přijel přesvědčit o jejích kvalitách. Chceš se i Ty naučit promlouvat hadí řečí, umět kouzla, která oživí Tvé hračky, a mnoho dalšího? Může se stát... má to však jeden háček. Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit, ukryl jeden ze svých viteálů právě v heroltické škole, a tak to budeš právě Ty, kdo bude muset pomoci Harrymu jej získat! Bude to jistě náročná, ale také veselá cesta, na jejímž konci tě čeká právoplatný titul kouzelníka či kouzelnice. Jsi tedy připraven pozvednout svoji hůlku a vyrazit Harrymu na pomoc? Jsi odhodlán naučit se nové věci a poznat nové kouzelníky a kouzelnice? Nebojíš se prozkoumat tajemná zákoutí Heroltic? Pokud sis právě odpověděl ANO, přihlaš se!

Chatový tábor Heroltice - dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka blízko Tišnova

- doporučený věk: 6 - 15 let

- celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí

- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně

- pro horší počasí nově rekonstruovaná pergola, která pojme celý tábor

- bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí

- nádherná příroda

Popis: tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky vzhledem k velké oblíbenosti. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov.

Ubytování: ve 4lůžkových chatkách s el. (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety, nově velký párty stan pro celý tábor v případě deštivého nebo naopak hodně slunečného počasí.

Pro volný čas: středisko poskytuje možnost táboráků, ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue, sportovní půjčovna a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)

V ceně: 9x nocleh, 10x strava 5x denně s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a Brna, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH.

Pojištění: 250 Kč - Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora.

Vzkazník

žádné příspěvky ...