• Aktuální nabídka

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

KOSOV - TÁBOR V MODERNÍM STYLU

  • datum:
  • |
  • cena: od 6 150 Kč

Aktualizace obsazenosti k datumu 31.5.: Stop stav!! Tábor je obsazen. Můžeme Vás zařadit do náhradníků a jakmile nepotvrdí někdo svou účast zálohou a cestovní smlouvou, tak Vás budeme kontaktovat. Můžete využít i jiné turnusy, kde jsou zatím volná místa.


Hlavní vedoucí: David Urbánek - Zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí

Termín: 4.8. - 13.8. 2024 (10 dní)  Cena: 6150 Kč    (doporučený věk: 8 - 16 let)

Program: A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako by nebyl na táboře. Akční, zábavné a hlavně spravedlivé hry s Davidem a jeho týmem nejlepších vedoucích, čekají právě na tebe! Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - soutěže, závody, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, tance všeho druhu, stínohry, letní kino… Nechybí ani oblíbené sportovní aktivity, jako je bazén, košíková, baseball, kopaná, přehazovaná nebo třeba ringo. Můžeš se těšit na turnaj v legendární židličkované, stejně tak na příjezd vlaků a na každoroční SKRzhazku. Nechybí ani tradiční nadstandardy, které si zakoupíš za táborovou měnu. Už se na tebe těší spousta filmových, pohádkových i jiných známých postav v čele s Amálkou! Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. Celotáborová hra je plná zábavné recese v parodickém stylu a dvojsmyslném humoru. Program je plný nových zábavných soutěží a nápadů, které jsou vhodné pro všechny děti, které mají týmového ducha a rády se baví.

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 250 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Vzkazník

  • picome
  • |

Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu.

MDMA, 
Heroin,    
Kokain,
Efedrin,
Ketamín,     
Pervitin,              
LSD 250µg,             
Mefedron(4-MMC),       
Kodein Sirop 473ml,    
Extázi,                
Xanax 2mg,     
Ritalin 10mg,    
Adderal XR 30mg,                     
Neurol 1mg,                      
     
KONTAKTUJTE NÁS:
   
Telegram: t.me/escoba_1

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní s jejich požadavky a budte
pripraveni pracovat podle našich podmínek.