• Heroltice - Olympic games

  DSCF8979.JPG

  Sportovní bohové sestoupí z Olympu a před dalekou cestou do Japonska na letní olympijské hry stráví aklimatizací v Herolticích!

 • Kosov - Tábor v moderním stylu

  69.JPG

  A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako kdyby nebyl na táboře. Akční a spravedlivé hry s Terkou a jejím týmem se právě chystají! Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí.

 • Heroltice - Kdo dobyje Heroltice

  P1190709.JPG

  Budeš to ty a tvůj oddíl, kdo ovládne Heroltice? Cestování různými místy i časovými obdobími bude skvělým zážitkem!

 • BUDIŠOV - Po stopách lesních tvorů

  20200919_144729-3-scaled.jpg

  NOVÉ STŘEDISKO a naše doposud neprozkoumané lesní království, ve kterém strávíme společně krásných 10 dní. Jdeš do toho s námi?

 • Heroltice - KRIMINÁLKA HEROLTICE

  IMG_7696.jpg

  Budeme chytat zločince, řešit kriminální případy a vyzkoušíme si jaké to je být policistou. Celý tým čeká dlouhá a dobrodružná cesta za spravedlností.

 • Rodiče s dětmi - 1. turnus

  IMG_1336.jpg

  Velmi oblíbená aktivní rekreace pro nejen rodiče s dětmi: Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Tak tento tábor je přímo pro Vás!

stránka: 1 2

Dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi

Podívejte se na širokou nabídku našich dětských táborů a táborů pro rodiče s dětmi. Naše stránky Vám nabízí veškeré informace o našich táborech, můžete tábor online objednat a pomocí vzkazníku zasílat přímo na tábory své vzkazy. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a účast.