• HEROLTICE: DETEKTIVOVÉ

  DSC03882.jpeg

  Lesy lemující řeku Svratku skrývají nejedno tajemství. Dalo by se v nich zahrabat mrtvolu, schovat poklad, a když se v nich něco (či někdo?) ztratí, těžko to hledat. Tentokrát se ale v lesích ztratilo něco opravdu velkého a nás čeká nesnadná úloha - bude potřeba sestavit ucelený řetězec přímých i nepřímých důkazů, přičemž stranou nesmí zůstat ani obyčejná chytrost, důvtip a "kriminalistický čuch"... jen tak lze najít ten NEJVĚTŠÍ Z NÁLEZŮ A ZTRÁT!

 • KOSOV: TEEN II. - ŘÍŠE FANTAZIE

  IMG_4064.jpeg

  Po všech složitých výzvách z minulých let si asi říkáte, že už vás ničím nemůžeme překvapit! Tentokrát tedy budete tým Vikyho vedoucích překvapovat VY! -vydáme se totiž cestou neznámou, kde fantazie nezná hranic a sny a přání se stávají skutečností. Nepopsané stránky knihy fantazie čekají na svého pána, který bude mít moc ovlivňovat celé dění příběhu!

 • HEROLTICE: Herolt Poter - AKADEMIE KOUZEL

  3.turnus (5)_.jpeg

  Jsi tedy připraven pozvednout svoji hůlku a vyrazit Harrymu na pomoc? Jsi odhodlán naučit se nové věci a poznat nové kouzelníky a kouzelnice? Nebojíš se prozkoumat tajemná zákoutí Heroltic?

 • KOSOV: VÝPRAVA NA SEVERNÍ PÓL

  Obrazek WhatsApp 2024-07-07 v 21.06_.17_8ed630b0_.jpg

  Bájné a nebezpečné jsou cesty k severnímu pólu. Jsou opředeny legendami. Spousta dobrodruhů na této výpravě zabloudilo, jiné stihl nejasný osud. Co čeká na konci náročné cesty nás?

 • KOSOV: TEEN I. - STÁT KOSOV

  IMG-32.jpeg

  Letos všechny teenagery čeká táborová REVOLUCE! Přemýšleli jste někdy, jaké to může být žít v absolutní anarchii, oligarchii, nebo třeba diktatuře? - „Stát Kosov“ se na 10 dní promění na stát ve státě a s každodenními diametrálně odlišnými pravidly tak bude místem, které nám to umožní!

 • HEROLTICE: TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU

  WhatsApp Image 2021-07-29 at 18.39___.51___.jpeg

  Kdo by neměl rád čokoládu? Nebo jakékoliv další cukrovinky? Co takhle získat zlatý kupón a jít prozkoumat továrnu na čokoládu s Jíťou a jejím zkušeným týmem umpalumpů? Toto léto tě čeká opravdu sladké dobrodružství plné zajímavých, osvědčených i nových her, soutěží a zábavného doprovodného programu. Možná i zjistíš, jaké to je, koupat se v čokoládě. Rozhoduj se rychle, kupony ubývají. Vydej se na cestu, poznej nové přátelé a dobře se bav. Jíťa a umpalumpové se na Tebe těší.

stránka: 1 2

Dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi

Podívejte se na širokou nabídku našich dětských táborů a táborů pro rodiče s dětmi. Naše stránky Vám nabízí veškeré informace o našich táborech, můžete tábor online objednat a pomocí vzkazníku zasílat přímo na tábory své vzkazy. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a účast.