• Aktuální nabídka

Dětský tábor Heroltice – Ať žijí duchové hradu Veveří

Heroltice –Ať žijí duchové

 • datum:
 • |
 • cena: od 2 750 Kč

Chatový tábor Heroltice
Termín: 12.- 17.7. 2015 (6 dní) - Ať žijí duchové hradu Veveří

Cena: 2.750 Kč
Věk: 7 - 15 let
Hlavní vedoucí: David Wiedermann, povoláním učitel a showman- několikaletá profesionální praxe na dětských táborech CK BAVI 
Hostuje: Viktor Kohout- majitel firmy 

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka
- celotáborová hra , osvědčené středisko
- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor poprvé
- pro velký zájem letos dva turnusy
- možnost doobjednání výletu (letos změna)

Tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky po loňském úspěchu. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov. Ubytování v 4 lůžkových chatkách s elektřinou (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety.
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táboráků, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)
Program: v celotáborové hře 1. turnusu si půjčíme námět ze slavné Arabely, kde se každý den díky cestovnímu plášti ocitneme v pohádkovém světě. Např. v Rusku - svět Mrazíka, Arabském světě u Aladina a dalších. K tomu nesmí chybět pes Pajda i zákeřná Xénie s milou a hodnou Arabelou. Nebude chybět ani řada nových poznatků, přátelství a seznámení!
Tento krátký turnus pro změnu je více vhodný pro menší děti nebo děti, které jedou na tábor prvně. Jsme inspirování úspěšným dětským filmem Ať žijí duchové - zde je ale možné, že pohádka bude trochu naopak. Využijeme nedaleký hrad Veveří jako kulisu k této hře. U obou turnusů více táboráků, více přírody a pohody. Méně diskoték :-) Možné přiobjednat výlet se vstupenkami v ceně.
Cena: 2.650 Kč
V ceně: 5x nocleh, 6x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH .
Příplatky:  108 Kč připojištění proti stornu - Uniqa - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Proč na tábor s CK BAVI?
Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%.Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora. Program - každý tábor má předem připravený a rozplánovaný program. Program je různorodý, aby dětem dával dostatek prostoru na seberealizaci. Táborový program nesmí žádné děti vyřazovat pro jejich menší znalosti nebo schopnosti a nesmí ani nikoho protěžovat. Program tábora dává dětem prostor k soutěživosti, učí je samostatnosti, týmové spolupráci a řadě dalších užitečných vlastností. Hlavní součástí programu je celotáborová hra, jejíž motivace se prolíná celým programem a veškerým táborovým děním. Její motivace a zaměření najdete již v názvu tábora…
Na táboře dítě kromě zážitků z programu má možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti a také se třeba naučí řadu problémů řešit bez rodičů s pomocí vedoucích. Kromě samostatnosti získávají také potřebnou sebedůvěru, odvahu a chuť vyjadřovat svoje názory a řadu dalším vlastností, které mohou využít ve škole i v běžném životě.
Stravování- n
a táboře je strava zajištěna 5x denně a je zajištěn celodenní pitný režim. Hygienickým předpisům odpovídá také vybavení kuchyně a správně uskladněné potraviny. Vedoucí kuchyně sestavuje jídelníček, který je dostatečně pestrý a vyvážený. Naše tábory jsou předem nahlášeny na Krajské hygienické stanici.
Pokud nás rodiče upozorní předem na své dítě, které má ze zdravotních důvodů jiné požadavky a některé diety, alergie atd.,  dokážeme  těmto požadavkům přizpůsobit individuální jídelníček. Zdravotní zajištění- Zdraví účastníků tábora i jeho vedoucích leží na srdci každému provozovateli  tábora. Proto je na každém táboře přítomen po celou dobu zdravotník, který prošel příslušným školením a má oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na dětských zotavovacích akcích(pracovníci ze zdravotnictví ..). Po celou dobu tábora vede zdravotní dokumentaci, do které zaznamenává případné zdravotní komplikace. Zdravotník také u odjezdu na tábor vybírá léky, které táborníci pravidelně užívají a po táboře předá rodičům veškeré informace o případných zdravotních komplikacích dětí, včetně informace o klíšťatech, které mohou být důležité při případném onemocnění. Zdravotník má také kontakt na nejbližšího dětského lékaře, u kterého je sjednán zdravotní dozor a který pomůže při vážnějších zraněních nebo při závažnějších onemocněních. Oddílová činnost je na našich táborech důležitá, protože děti tráví ve svých oddílech hodně času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program je přizpůsoben věku dětí. Nešetříme skrze bezpečnost a pohodu na lidech, takže každý oddíl má 2 oddílové vedoucí. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) , děti se na něho mohou kdykoliv s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.
Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce. Také nestojíme na místě. I proto bývají naše tábory dětmi velice oblíbené a tím i některé turnusy v březnu vyprodané.

Vzkazník

 • Kubík a Natálka Michalcovi
 • |

Ahoj Kubí a Naty,
moc Vás s Elinkou zdravíme z Neplachovic :)! Moc ráda vidím, že se Vám na táboře podle fotek líbí, zábava je super, určitě budete mít spoustu krásných zážitků.Už jste zkoušeli i bazén, to musela být taky paráda, třeba se ho dočkáte i doma :). Nezapomeňte napsat pohled, jsem zvědavá na Kubíka :), jak to zvládá,ale je to šikula, tak určitě dobře. Mějte se krásně papa mamka a Ela

 • Matyášek Hejl
 • |

ahoj Matýsku, moc tě s tatínkem zdravíme, užívej si parádní zábavy

 • Verunka a Natálka Košťálovi
 • |

Ahoj holky, dnes vám píši již druhý vzkaz, ale ten včerejší se nepodařilo odeslat. Koukáme na fotky. Sluší vám to tam. :-) Mariánek se rozhodl, že když nemůže ještě jet s vámi, pojede alespoň k babičce, aby to bylo spravedlivé... :-) Chtěl jet taky na hry a soutěže a na to dobré jídlo od kouzelnice paní kuchařky... :-) Držíme pěsti, aby měl váš tým úspěch v táborové hře! Posíláme pusinky! Maminka a tatínek

 • Vendulka Veselá
 • |

Krásné ráno a krásný den Vendulko.Máte za sebou další noc a tábor rychle utíká. Uzivej si spoustu her a bav se!!Máme tě moc rádi.Maminka, tatínek a Rozinka. Posilame velikou pusu!!!

 • Adam Trbola
 • |

Milý Aďo,
přejeme ti k dnešním 11. narozeninám hodně zdraví, lásky, spokojenosti a pohody, ať se ti splní všechna tvoje tajná přání
:-) Užij si zbytek tábora, krásný den! Srdečně zdraví máma s tátou, Fila a Kvik

 • Andrejka a Katka Tellingerovy
 • |

Ahoj holky. Podle fotek z tábora se máte dobře a líbí se Vám tam. Dokonce Katuška dostala hobla. Pěkné. Lumpík i Bobinka jsou v pořádku. Tak si to tam holky užívejte. Papa maminka a tatínek.

 • Anička Nosálková
 • |

Ahoj Aničko, podle zpráv z tábora soudím, že obava ze strašidel hradu Veveří byla zbytečná. Leontýnce to na fotkách sluší a působí kamarádsky. Pěkně se s Lindou bavte, seznamujte se s novými kamarády a užívejte pohodu.
Obě Vás zdravím. Mamka

 • Adam Bohata
 • |

Ahoj Adámku četla jsem vzkaz z tábora děláte spoustu super her a soutěží tak at se ti daří.Fandíme ti a těšíme se na další fotky užívej si to posíláme velkou pusu pa táta a máma.

 • Karolínka Masnotová
 • |

Karolínko, přejeme Ti krásný den a všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Pusu posílá mamka, taťka a děda.
PS: Máš už všechny čtyři dortíky.

 • Anetka Jurníčková
 • |

Ahoj sluníčko,
dnes jsem se dívala na fotky a ne jedné už jsme Tě našla, je vidět, že si tábor naplno užíváš a to je super. Přeji Ti ,ať máš super i dnešní táborový den, užij si spoustu srandy....máme Tě moc rádi. Pusinu posíláme Všichni- maminka, tatínek i bráška