• Aktuální nabídka

Dětský tábor Heroltice – Za pokladem hradu Veveří

Heroltice – Za pokladem hradu Veveří

 • datum:
 • |
 • cena: od 0 Kč

Aktuální obsazenost ke dni 8.2. tohoto turnusu je 83 dětí. Na tábor jsou zatím volná místa( 7 míst).

Na všech táborech aktuální webovky !! Připravují se nové stránky speciálně pro naše dětské tábory.    Sleva 4 % do 15.2. z uhrazené zálohy.
Rodiče se každý den mohou mrknout na webové stránky, kde uvidí aktuální fota denního programu. Dětem i vedoucím mohou napsat vzkaz - www.taborybavi.cz

  Popis:

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka

Hl. vedoucí tábora bude  Viktor Kohout, majitel CK BAVI, 40 let., otec 3 dětí, pedagogické vzdělání, 24 letá zkušenost v práci s dětmi.
Tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky po loňském úspěchu.Krásné středisko blízko Brněnské přehrady    Počet míst omezen na 90 dětí
Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov.
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táboráků, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště na volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, petangue a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)

 Program: osvědčené hry, soutěže a super zábava tentokrát s komornějším počtem dětí. Tento program je více vhodný pro děti, které mají vztah k přírodě a nevyžadují tolika komerčních akcí. Více táboráků, více lesu a pohody. Méně diskoték:-)Jako zpestření programu zveme zajímavé hosty, hasiče a nebude chybět letní kino. Pro úspěch bude opět zařazena tzv. AKCE - vyber si a běž. Děti si mohou dopoledne vybrat z několika možností programů dle svého zájmu (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, kvízy, vzduchovka, volejbal, výtvarné práce, petanque, baseball, moderní tance, aerobic, Zumba apod.)

Ubytování:      V 4 lůžkových chatkách ( 92 míst ), moderní umývárny, toalety
Pro volný čas středisko poskytuje možnost táborových ohňů, klubovnu s kulečníkem, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště na volejbal, ruské kuželky, streetballový koš, petangue a bazén 10 x 5 m(protiproud, noční osvětlení)

 Cena:   3 990,00 Kč

V ceně:

9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH

 Příplatky: 120,-Kč     výlet autobusem a parníkem k hradu Veveří včetně vstupného do areálu a lodního lístku.( úhrada u odjezdu dle zájmu
                          180.-Kč    pojištění Uniqa 180 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy:  Při objednávce s úhradou zálohy na dětský tábor do 15.2.2013  se poskytuje sleva z uhrazené částky  4 % ( záloha min.1500,-Kč)
                  Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150,-Kč.  ( tato sleva není časově vázaná )

Proč na tábor s CK BAVI?

Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Dítě je  pod dohledem vedoucího, který je pro práci s dětmi  vyškolen. Pro mnoho z vedoucích je účast na letním táboře skutečně srdcovou záležitostí. Odborný zdravotní dohled. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%. Zodpovědní a prověření vedoucí!

 

Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora.

 Oddílová činnost je základem každého tábora, protože děti tráví ve svých oddílech nejvíce času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program přizpůsoben věku dětí. Každý oddíl má svého oddílového vedoucího. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) děti se na něho mohou kdykoli s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.

Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce.

 

Vzkazník

 • Danielka Píšková
 • |

Ahojky bobišku,oba dopisy mi udělaly radost:)Já už ti posílám jen vzkazy.Těším se na tebe.Na celý příští týden už je něco naplánovaného.Dálkovou pusu,máma.

 • Deniska Seidlerová a Natálka Stroupková
 • |

Ahoj holky, zdravíme vás z Horky. Vidím, že jste se konečně dočkaly bazénu, hlavně Natka ;-). Jsem ráda, že se tam máte skvěle. Honzík se se mnou díval na fotky a pořád hledal stany, prý v táboře musí být stany :-D. Doufám, že ho příště vezmete s sebou. Užijte si poslední dny a všem vedoucím za nás poděkujte, že se o vás tak dobře starají. Pusinu posílá maminka, tatínek a Honzík

 • Dodatečné hlášení z tábora
 • |

Dobrý den
Ke čtvrtečnímu dni: proběhla navíc hra s názvem Boj o kočičí zlato v říčce Malá Svratka. Bylo to osvěžující a super. Některé děti se stíhaly i osvěžit v našem bazéně a k tomu večer proběhla diskotéka se skvělou atmosférou. Moc se tedy některým chatařům nelíbí rozléhající se zvuk, ale je to trochu i o vzájemné toleranci. (Jejich trampská víkendová hospůdke jde rovněž slyšet a nestěžujeme si...No je to o lidech, ale jinak OK.) Všechny děti se opět povin.osprchovaly(menší 1-5 tř.), musí si vzít komínek s čistým prádlem a stejně na druhý den někteří experti mají opravdu své oblíbené tričko znovu. No...co už. Ty fotky nás pěkně prozrazují. Myslím, že zase napíšu, že je chyba s připojením :-) ( chychy) Nyní chystáme program na zítra, kdy děti čeká: Fot-koule-ball, Řvačka turnaj, Skalní golf a táborák s divadelním programem. Změna programu vyhrazena!! :-) Jak již jsem u busu oznámil, tak v pátek nebudu na táboře z pracovních důvodu a tudíž mě zastupují vedoucí Monika, Anet, Eva a dlší velmi kvalitní vedoucí.:-) Děkuji za vzkazy, které pravidelně předáváme v odpoledním klidu dětem.
Viktor Kohout

 • Radimek a Romanka Husárkovi
 • |

Ahojky děcka,tak už se Vám to krátí.Radi vidíme na fotkách jak moc sportuješ, šetři se trochu, ať vydržíš přístí týden do Chorvatska. Dnes se byl Honzík s maminkou podívat na to jejich koťátko, až přijede Verunka tak si vezmou domů. Romanko, postarej se, ať je Ráďa v pořádku máme Vás rádi a už se na Vás těšíme,Babi,děda a Janinka Čau pac a pusu7q 7

 • Ondřej Hubinka
 • |

AHOJ ONDRÁŠKU,KAŽDÝ DEN SI PROHLÍŽÍM FOTKY Z TÁBORA. STÁLE MÁTE NĚJAKÝ PROGRAM. URČITĚ SI ZAPAMATUJEŠ NĚJAKÉ HRY, KTERÉ JSTE TAM HRÁLI. TADY TĚ ČEKÁ DŘEVO. BUDETE S DĚDOU ŘEZAT A ROVNAT. TAK SI TO TAM JEŠTĚ UŽÍVEJ. BABIČKA A DĚDA Z MOHELNICE.

 • NatálkaaDeniska z Horky
 • |

ahoj holky,jsem nadšená z fotek,hned bych si to s vámi vyměnila.už se těším,jak nám budete líčit všechny zážitky . mějte se moc fajn papa babi Nada a děda Luba

 • Viktor Kohout
 • |

Děkujem Vám za hlášení, jsme z něj vždycky nadšení. Co nám stále posíláte a jak si to užíváte. Mějte prima každý den, ať děti vstávaj s úsměvem, o zážitky se pak s námi podělí, bude to už v pondělí. Nechte si tam dařit, můžete i pařit (s dětmi). Tešíme se zase na další. Bendovi ;-) :-)

 • Milan Vaculík - Lutín
 • |

Filda (Fíďa) Vaculík Lutín : Čau Fíďo fotky jsou moc pěkné a pokud se na ně díváme, tak jsme si všimli, že sis oblíbil jedno ze svých sedmi triček - máma šílí. U nás je vše v poho a máme před sebou 3 dny volna a potom si pro Tebe přijedeme. Vzhledem k počásí si myslíme, že budeš pěkně opálen. Míša v pokoji spí i do 9h. a pak je celý den plný energie. Dnes za domem jezdil na svém kole a to dokonce v žabkách. Jak jsem ho viděl - hrozil se, že upadne. Tak se drž a užívej pohody. Táta, máma a spící brácha Míša.

 • Míša a Luky Pospíšilovi
 • |

Ahojky kluci.Fotky jsou opravdu super.Míšo,copak jsi dělal s rukou?Byla moc zvědavá?U babičky a dědy jsou už zralé třešně,jsou výtečné.Beňulka už čeká na vyčesání kožíšku.Claudie dostala piškot a nechtěla ho dát.Schovávala si ho do pelíšku.Mějte se krásně a užívejte si tábornického života.Všichni vás moc pozdravují.Čauky mamka a taťka

 • Markéta Brijarová
 • |

Simči Brijarové. Já a táta Tě moc zdravíme, pobavili jsme se u dnešních fotek, jsou super, hlavně ten trakař. Díky za druhý dopis, udělal mi velkou radost a jsme rádi že táta neměl pravdu. Už se Vám to krátí, hlavně ať Vám vydrží počasí a můžete ještě řádit. pa a velkou pusu mamaPočítadlo návštěv