• Aktuální nabídka

Dětský tábor Kosov u Zábřeha na Moravě -Teenager I.- téma KHollywood

Kosov - Teenager I - téma KHollywood

 • datum:
 • |
 • cena: od 0 Kč

Aktuální obsazenost ke dni 8.2. tohoto turnusu je 89 dětí.  Na tábor jsou zatím volná místa.


Tábor Kosov  2 turnus- Teenager I. Kosovský Hollywood                                 Sleva z uhrazené zálohy 8 % do 15.2.2013
Popis:Jedná se o luxusní a vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má vlastní budovu se sály a klubovnou, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis. Má vlastní krytý bazén, kulečník, šprtec, šipky, trampolínu a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí.

Ubytování:     4 lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením. Budova a společné sociální zařízení.

Stravování:     plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Teenager I. - Hollywood

Termín: 16.7.- 25.7. 2013 (10 dní)                 Cena: 3.950 Kč   věk: 10-15 let

 Program:Celotáborové zaměření si tentokrát půjčíme z loňského turnusu Teenager 2, tedy od starších dětí. Následující celotáborová hra bude ve znamení kamer, stříbrného (a snad i zlatého) plátna, herců, filmů, bláznivých převleků a seriálů - čeká nás sám velký Hollywood, jeho diskotéky, rauty a záře reflektorů! Budeme v seriálu, ve zprávách,ve filmu apod. Na táboře se všichni ocitneme jako jeden velký televizní štáb složený z komparzu, herců, režisérů, kaskadérů apod.Natočíme i společný film.

Program: Celotáborové zaměření si tentokrát půjčíme z loňského turnusu Teenager 2, tedy od starších dětí. Následující celotáborová hra bude ve znamení kamer, stříbrného (a snad i zlatého) plátna, herců, filmů, bláznivých převleků a seriálů - čeká nás sám velký KHollywood, jeho diskotéky, rauty a záře reflektorů! Budeme v seriálu, ve zprávách, ve filmu apod. Na táboře se všichni ocitneme jako jeden velký televizní štáb složený z komparzu, herců, režisérů, kaskadérů apod. Natočíme i společný film. Následující patří tomu nejlepšímu, nejzábavnějšímu a nejprofesionálnějšímu, co může vůbec letošní táborová sezóna nabídnout!!! V předchozí větě je sice užito slovo táborová, v našem případě se však jedná o zážitkový pobyt bez sebemenší nadsázky, podsázky  i skrupule. Tento tábor se vymyká všem ostatním svojí jedinečností nejen kvůli svému areálu s krytým bazénem a několika víceúčelovými hřišti a víceúčelovým sálem, ale hlavně pro svůj jedinečný a každoročně originální táborový program a tematiku (v předchozích letech např. téma států, povolání), když ta následující bude ve znamení…? Jestli pořád ještě nevěříte, že Váš potomek prožije deset naprosto božských dnů, snad Vás přesvědčí následující deset bodů, tzv. desatero:1nečný tým 1nečných a na 1 sehraných vedoucích,2 disko sály (1 velkokapacitní a 1 menší klub),3 druhy tanců (minimálně)

4 aktivity denně (2x dopolední zaměstnání, 2 odpolední programy - turnaje, hry, aktivity) 5 skvělých jídel denně,5 večerních diskoték s profi DJ, efekty s nejmodernější aparaturou,7 oddílů ,8 netradičních aktivit (florbal, softbal, ragby, znaková řeč, cvičení v bazénu, společenská hra

   Aktivity, natáčení videoklipů, zdravověda), 9 originálních a zábavných vzkazů z tábora za uplynulý den (viz webové stránky CK Bavi

   a tábory Kosov Teenager II. z předchozích let),10 nezapomenutelných dnů v roce a stále 10 prstů na rukou :-)

Každá reklama či upoutávka je tak trochu nadsazená a pohádková. Ta naše však nikoliv - naopak nejsme schopni vyjádřit písmem vše tak dokonale, jak je to vnímatelné ve skutečnosti.

 Hl. vedoucí: Renata Švubová , naše dlouholetá "ostřílená" tábornice
Poznámka:  Možnost i individuální dopravy
- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov
- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty
mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Cena:   3 950,00 Kč

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, dopravaz Olomouce, Litovle a okolí, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, zajímavý host.

               Hromadná doprava zajištěna z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

 Slevy: Při objednávce s úhradou zálohy na d.tábor do 15.2.2013  se poskytuje sleva z uhrazené částky  8 % ( záloha min.1500,-Kč)
                  Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150,-Kč.   ( tato sleva není časově vázaná )

Příplatky:

pojištění Uniqa 180 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupískrze nemoc na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

 Proč na tábor s CK BAVI?

Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Dítě je  pod dohledem vedoucího, který je pro práci s dětmi  vyškolen. Pro mnoho z vedoucích je účast na letním táboře skutečně srdcovou záležitostí. Odborný zdravotní dohled. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%. Zodpovědní a prověření vedoucí!Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora.

 Oddílová činnost je základem každého tábora, protože děti tráví ve svých oddílech nejvíce času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program přizpůsoben věku dětí. Každý oddíl má svého oddílového vedoucího. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) děti se na něho mohou kdykoli s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.

Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce.

 Na všech táborech aktuální webovky !!
Rodiče se každý den mohou mrknout na webové stránky, kde uvidí aktuální fota denního programu. Dětem i vedoucím mohou napsat vzkaz - www.taborybavi.cz

Vzkazník

 • Lucka Ondráčková
 • |

Ahoj Luci ,už se na tebe všichni těšíme A+M+S+M a J+L máme tě moc rádi zdraví Běleč

 • Adela Sedlářova
 • |

ahoj ado doufam ze se tam mas dobře a libi se ti tam

 • Iveta Peřinová
 • |

Ahoooooj Ivulííí^^ tak jak se máš?? Proč se vlastně ptám když mi nemáš jak odpovědět odpovím si za tebe :Dmmmmm máš se fajn^^ copak děláš?uh zas mi nemáš jak odpovědět :Dmmmm teď....sedíš u ohně a zpíváš ňáááá já chci taky. Omg já můžu napsat jenom 2000 písmenek -.- musím to spočítat....a nebo né ^^ když tak budeš mít nedokončenou větu juj píšu sem blbosti co mě napadnou v hlavě xD chybíš mi nikdo mi nerozumí tak jak ty,nikdo na moje vtipy neodpoví dvojtečkou s 50ti déčky i když nejsou vtipný teda jako jsou ale jen pro mě xD musíme vytvořit tvýho klona na příště až odjedeš nebo se unudím k smrti -.- o co že to teď čtou ostatní z tábora :DDD nebo že si to čtete u ohně ^ nevadí xD teda aspoň pro mě :DD né že se se mnou přestaneš kvůli tomuhle bavit! To bude asi pro dnešek všechno :DD pááá.. Davííííííííííí

 • Trailery
 • |

Dobrý den všem táborníkům i rodičům, zde najdete videa, která byla na táboře natočena jednotlivými oddíly. Jedná se o trailery k již existujícím i k úplně novým, dětmi vymyšleným, filmům. Přejeme příjemnou zábavu. :-)
http://www.youtube.com/channel/UC4_C1MXAmUyKMHdngTeAMyQ

 • Správci fotek
 • |

Dobrý den ... Prosím odstraňte fotku 16/79 den 17. Moc prosím . Děkuji

 • Libor Cinegr
 • |

Dobrý den ... Prosím odstraňte fotku 16/79 den 17. Moc prosím . Děkuji

 • Všem vedoucím
 • |

Veliké poděkování všem vedoucím na tomto táboře,všichni jste byli super.Díky za bezva zábavu a za to,že jste se tak dobře o naše děti postarali.Díky moc a příští rok určitě znovu.Spokojený rodič.

 • Dáška Cinegrová
 • |

Ahoj Dáši čas se krátí,už pojedeš domů co!Určitě jste si to užívali...podle fotek to jde vidět.!Určitě jste měli diskošku.A našla sis nové kamarády určitě !Každý den se dívám na fotky ,seš na něch fakt dobrá ..!Tak nic ......tak ahoj .VERČA ŠTENCLOVÁ.

 • Jiřulda Svoboda
 • |

Ahojky Jiři,tak Vám to uteklo jako voda...a zítra už jste doma.Zítra si vás i s Dášenkou a Libčou všechny odvezu k nám a teta přijede k nám:-))) Už se všichni moc těšíme!!!Pa zítra.

 • Terezka Petrovská
 • |

Ahoj Tesi, zítra Tě čekáme a už se moooc těšíme.Pořádně to dneska roztoč a děkuji za dopis a pozdravy.papa a pusu mamča.