• Aktuální nabídka

Tábory pro rodiče a prarodiče s dětmi - aktivní dovolená v Kosově 1. TURNUS

Tábor pro rodiče s dětmi 1. TURNUS

  • datum:
  • |
  • cena: od 3 900 Kč

Tábory pro rodiče a prarodiče s dětmi - aktivní dovolená v Kosově 1 TURNUS
Aktuální obsazenost  je 100%
Parta animátorů na tomto turnuse bude ve složení: Viktor Kohout, Verča Zahradníčková, Mara Zapletal, Zdeněk Široký, Jitka Přivřelová, Lenka Zatloukalová, Barča Šišmová, Rákosníček a Drakhuš 

Termín: 5.8.-11.8.  (7 dní)

Cena: 3.900 Kč, děti 2-12 let 3.250 Kč,

 děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma (stravu a program mohou využívat)

Velmi oblíbená aktivní rekreace pro nejen rodiče s dětmi: Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Pak právě pro vás jsou určeny tábory pro rodiče či prarodiče s dětmi (min. 1 - maminka, tatínek, babička, dědeček) s dobrovolným celodenním „táborovým“ programem pro děti a někdy i odpočinkem pro rodiče či prarodiče. Ale většinou se nám podaří dospěláky zatáhnout do her. Pro každoroční velký zájem jsme letos uspořádali opět 2 turnusy. Nemusíte se starat o program ani stravu - vše uděláme za Vás!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště, pískoviště,  klubovna, sauna, společenská místnost s kulečníkem, šprtcem, šipkami a sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, ZOO Olomouc, Rapotín - Veterán muzeum, krásná příroda... individuální výlety.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové) a částečně v budově, společné sociální zařízení( dámské po rekonstrukci)

Program: celotáborová hra je opět překvapením... velmi oblíbená aktivní rekreace.

Letní tábory pro rodiče s dětmi jsou pobyty s nabitým programem, hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkami, diskohrátky a karnevalem. Hry a soutěže mají za cíl pobavit a odreagovat dospěláky od práce a povinností a seznámit se s novými lidmi. Tyto letní pobyty probíhají v příjemným a udržovaným táborovým středisku s možností ubytování ve zděné budově (na tábor mírně komfort rodinné dovolené) nebo chatce (táborový zážitek). Opět to bude nové s novými nápady. Pokud nevíte kam na dovolenou, tak to máte jasné! :-) Animační programy pro děti i dospělé - tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, výlety do okolí, koupání, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné, rukodělné, taneční a jiné kroužky. Účast rodičů na programu je dobrovolná - možnost odpočinku a relaxace. Diskotéky, kytara, táborák, výlety, video projekce, fesťák či Bílá párty, balónková diskotéka a grilování na terase, soutěž hledáme talent a motivující celotáborová hra. Silná a „spravedlivá” parta s Ó velkým, Drak-Huš, Verčou, Špuntem, Marou a novými posilami je připravena se do vás pustit. Spravedlivé hry, akční nabídky a sázky se právě připravují!

Celou dobu je k dispozici: vyhřívaný vnitřní bazén, dětské hřiště s pískovištěm, druhé větší hřiště na středisku, vybavení na sporty (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.) Bar s možností koupit něco dobrého na zub- otevřen jen v době, kdy není program!!!

V ceně: 6x nocleh, 6x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén, ohňostroj, využití dětského koutku s trampolínou, skákacím mini hradem, programoví hosté...

Poznámka: doprava individuální. K dispozici bar s terasou, točeným pivem a jinými nápoji...

Příplatky: pojištění Uniqa 126 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě nemoci) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Příplatek za obsazení: 4lůžkové chatky 2 platícími osobami + 1.800 Kč za chatku

 4lůžkové chatky 3 platícími osobami + 500 Kč za chatku

Důvod tohoto příplatku je ten, že majiteli platíme pronájem rozpočítaný na každé lůžko.

V případě, že již chatičky pro 2 osoby budou vyprodané, tak páry můžeme doplnit do čtyřlůžkové chatky samozřejmě bez příplatku.

Vzkazník

  • Fotky ke stažení
  • |

Zdravíme :)

Pár fotek z prvního turnusu ke stažení zde:
https://uloz.to/file/Inig8QENcpKb/rodice-s-detmi-1-turnus-zip
Heslo: taborybavi

Doufáme, že se Vám letošní program tábora líbil, a že se příští rok opět potkáme na některém z našich táborů.

Tým animátorů CK BAVI

  • Evča Žouželková
  • |

Ahojky. Tady pozdě večer pěkně sprchlo. Tak doufám, že jste v suchu a nechybí vám gumáky. Klárka se ráno divila: Kde je Evi? a plácala ručičkou na tvůj polštář. Přejem pěkné počasí. Pápá Klárka, mamka a babi.