• Aktuální nabídka

Dětský tábor Protivanov-Expedice Rumburak aneb Ze světa lidí do světa pohádek

Protivanov - Expedice Rumburak

 • datum:
 • |
 • cena: od 0 Kč

Aktuální obsazenost ke dni 8.2. tohoto turnusu je 73 dětí. Na tábor jsou zatím volná místa.

Tábor ve velkém stylu s mnoha zaměřeními. Zábava, sport, tanec, naučné programy, turistika, zpívání, turnaje, večerní programy a legrace.   Možnost výletů do Westernového světa nebo do Moravského krasu.

 Chatový tábor Protivanov                      děti 6 - 15 let       Sleva z uhrazené zálohy 8 % do 15.2.2013

 Popis: jedná se v naší nabídce o osvědčené atraktivní místo z minulých let, které nás ohromilo svým pěkným přírodním prostředím, ale i rozmanitými možnostmi využití areálu. Areál rekreačního střediska v Protivanově (683m) leží v krásném prostředí Drahanské vrchoviny. Rekreační středisko položené do romantické přírody je složené z hlavní budovy, společenských místností a chatek. V oploceném a v noci plně osvíceném areálu máme rybník (možnost koupání a lodiček), hřiště, stolní tenis, šipky, ruské kuželky, klubovny, bufet a sociální zázemí. V okolí je možno navštívit několik zajímavých míst např.: Sloupsko-Šošůvské jeskyně a samozřejmě i Westernové městečko, které navštívíme při našem celodenním výletě a z kterého si děti odnesou plno krásných dojmů (možnost výběru). Tábor je velmi zachovalý a věříme, že se zde Vašim dětem bude líbit.

Ubytování: 4 lůžkové chatky a zděné sruby vybavené peřinou nebo spacákem, polštářem  i povlečením. Budova a společné sociální zázemí.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně

Program:Ó velký a jeho kouzelný zvoneček spustí sérii zmatků a vtipných akcí pro malé i velké děti. To vše ale za zapojení fantazie. Pro děti jsou připraveny animační programy, soutěže, motivující celotáborová hra, oddílové a naučné programy, parodie na TV soutěže, táboráky, diskotéky, výlety, taneční průprava. Jako zpestření programu zveme zajímavé hosty, hasiče a nebude chybět letní kino. Pro úspěch bude opět zařazena tzv. AKCE - vyber si a běž. Děti si mohou dopoledne vybrat z několika možností programů dle svého zájmu (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, kvízy, vzduchovka, volejbal, výtvarné práce, petanque, baseball, moderní tance, aerobic, Zumba apod.)

 V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a okolí, zajímavý host (hasiči, letečtí modeláři, lanová centra), odměny, pojištění CK, DPH

Poznámka: možnost i individuální dopravy (Olomouc - Prostějov - směr Boskovice - Protivanov - za obcí Protivanov je po cca 500 m po pravé straně rekreační areál. Pro větší skupiny - doprava dohodou!

Celotáborová hra:  Expedice Rumburak aneb Ze světa lidí do světa pohádek

Zcela nová a výpravná celotáborová hra se již nyní připravuje.Vypůjčili jsme si děj a postavy ze známého seriálu Arabela. A jaký jiný úkol by mohla mít tato pohádková expedice, než zachránit Říši pohádek před zlým černokněžníkem Rumburakem. K tomu je ale třeba přelstít obra Valisbura, který chce sníst každý den jednoho člověka, najít kouzelný prsten i kouzelný zvoneček, zhotovit balón, využít Fantomasových vynálezů a projít spoustou dalších pohádkových dobrodružství. Bude to hodně dobré a Fantas šílené i pro větší děti :-) 

                                                                                                  Viktor Kohout


Hlavní vedoucí: Viktor Kohout, majitel firmy CK BAVI    

11.- 20.7. 2013 (10 dní)                    Cena: 3.750 Kč

 Tábor plný legrace, zmatků, překvapení, obrácených dnů a dobrodružství z autorské dílny srandiček Ó velkého. Vhodný pro děti, které mají rády tajemství, hádanky, překvapení a taky hlavně přírodu. Program kromě turnajů a osvědčených her bude rozšířen o činnosti, které děti přivedou do světa fantazie a pomohou dětem ukázat důležité hodnoty dnešního světa. Tábor je vhodný i pro děti, které jedou na tábor prvně.

 Slevy: Při objednávce s úhradou zálohy na d.tábor do 15.2.2013  se poskytuje sleva z uhrazené částky  8 % ( záloha min.1500,-Kč)
               Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150,-Kč.     ( tato sleva není časově vázanáJ )

Příplatky:

- autobusový výlet 250 Kč - Western City nebo do Moravského krasu (dle zájmu), v ceně vstupenka a doprava - zájemci platí při nástupu.         Pro děti, které nemají zájem o autobusový výlet, bude výlet pěškobusem za pokladem :-)

- pojištění Uniqa 180 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Proč na tábor s CK BAVI?

Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Dítě je  pod dohledem vedoucího, který je pro práci s dětmi  vyškolen. Pro mnoho z vedoucích je účast na letním táboře skutečně srdcovou záležitostí. Odborný zdravotní dohled. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%. Zodpovědní a prověření vedoucí!Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora.

 

Oddílová činnost je základem každého tábora, protože děti tráví ve svých oddílech nejvíce času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program přizpůsoben věku dětí. Každý oddíl má svého oddílového vedoucího. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) děti se na něho mohou kdykoli s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.

Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce.

 

Na všech táborech aktuální webovky !! Připravují se nové stránky speciálně pro naše dětské tábory.

Rodiče se každý den mohou mrknout na webové stránky, kde uvidí aktuální fota denního programu. Dětem i vedoucím mohou napsat vzkaz - www.taborybavi.cz

Vzkazník

 • Pavel Krumnikl
 • |

ahojky Pavliku,už se těším jak mi povíš zážitky do posledních podrobností,mám tě ráda,pa v sobotu,užij si to tam. mamka

 • Hlášení z tábora č. 7
 • |

Zase se hlásíme z tábora. Dnešní den opět svítilo sluníčko a byl ve znamení výletů. Nejvíc dětí jelo do westernového městečka do Boskovic, kde kromě velké hry o ducha shlédli v 16,30 představení. Další část jela na Macochu. Jízda byla dynamická, akční a zajímavá. Ze Skalního mlýnu jsme putovali 2 km k punkevním jeskyním ,kde nás čekala prohlídka s jízdou na loďkách. Po prohlídce jeskyní, nás čekal výstup na vrchol propasti Macocha a malý odpočinek. Zbytek dětí se vydalo pěšky na túru do nedaleké vesničky Suchý. Večer přišel na řadu II. táborák, kde se zjevil Rumburak a proklel některé vedoucí v nehybné sochy. Na to navazovala noční hra Hádej kdo jsem, kde poznávali pod maskou své vedoucí.

Tým vedoucích :-)

 • Anita Köglerová
 • |

Ahoj Anitko,děkujeme za dopis.Moc se na tebe těšíme,užij jsi zbývající den.Posíláme ti velkou pusu. máma,táta a Robinek

 • Kája Bauerová
 • |

Ahoj Karličko, už je čtvrtek večer, až tohle budeš číst, bude už pátek, jednou se vyspinkáš a už jsi zase doma v pelíšku s Bejunkou, Méďou a Píďulkou. Dneska jsem tak strašně škytala, že taťka říkal, žes na mě musela myslet ty. :-D Byli jsme dneska koupit Píďovi zásoby. Taťka toho zase nakoupil, že máme plnej sklep. Vždyť ho znáš. Byla jsem cvičit, ale moc se mi nechtělo. To vedro je hrozný. Už abys tu byla. Odkryjem bazén a hupnem do něj. Tak si tam pěkně užívej poslední dny a za chvíli už se uvidíme. Na fotkách vidíme, že se tam nenudíte. Super tábor, jako vždycky. Tak se zamuchlej do spacáku, mysli na něco pěkného, dobře se vychrupkej a v sobotu doma. Posíláme pusinečku na tvářičku. T+M+P

 • Veronika Hufováí
 • |

Ahojky Veru,
maminka ti dnes zaslala balíček s novou baterkou,užij si posledni dny, už se balíme na Mělice. Dnes si tady byli Hrošky pro povlečení. Počasí je super,tak už aby jsme tam byli.Těšíme se na tebe. Posíláme ti moooc pusinek mamka a taťka.

 • Zuzanka Daňková
 • |

Ahoj Zuzanko, koukáme s tátou, jak si to na táboře hezky užíváš, i počasí máte super. Bohužel už se vám blíží konec. Tak si pořádně užijt zbývající dny. V sobotu na tebe budeme čekat všichni. moc a moc se na tebe těšíme. Posíláme ti velikou pusu. Mamka, Matylda a taťka

 • Aneta Langerová
 • |

Ahoj Ani!Doufám,že výlet se vydařil.Počasí vám přálo,tak snad vše proběhlo bez problémů.Krásně si užij poslední den tábora,snaž se pobalit všechny věci a v sobotu u autobusu nashledanou.Moc se na Tebe těšíme.Pa mamka a tatˇka.

 • Markéta Pagáčová
 • |

Ahoj Maki, tak jak se ti líbilo řádění na hasičském autě? Máš hezké fotky, ale asi ti byla zima... většina dětí je v krátkých kalhotách. Už jsi byla i na výletě, tak jaké to bylo? Asi moc pěkné... až přijedeš tak nám to všechno povíš... Taťka bude mít pohotovost, takže si pro tebe přijedu já a vezmeme domů i Leu. To bude dámská jízda...=) Ještě jsi nám neposlala dopis ani kartu, čím to asi bude? Nejspíš nemáš čas ztrácet čas=) Posílám ti obrovskou sladkou pusu a pozdravuj Kubu, Míšu i Leu. Papa sluníčko moje. máma a udřený táta

 • Ráďa a Tom Duboví
 • |

Ahoj kluci dopis už došel. I těch pár řádků mi udělalo radost. užívejte si sluníčka a koupání,už se na vás těším mamka

 • Sonička Říhová
 • |

Ahoj Soničko,tak,už jeden den a jedeš domů,to Ti to uběhlo.Že?Dofám,že si to na táboře užíváš a ještě si ten poslední den užiješ.Tak se měj moc,moc hezky,těšíme se na tebe.Ahoj mamka,taťka brácha ,Čiko,Terry.Pa,pa,paPočítadlo návštěv