• Aktuální nabídka

Dětský tábor Protivanov-Expedice Rumburak aneb Ze světa lidí do světa pohádek

Protivanov - Expedice Rumburak

 • datum:
 • |
 • cena: od 0 Kč

Aktuální obsazenost ke dni 8.2. tohoto turnusu je 73 dětí. Na tábor jsou zatím volná místa.

Tábor ve velkém stylu s mnoha zaměřeními. Zábava, sport, tanec, naučné programy, turistika, zpívání, turnaje, večerní programy a legrace.   Možnost výletů do Westernového světa nebo do Moravského krasu.

 Chatový tábor Protivanov                      děti 6 - 15 let       Sleva z uhrazené zálohy 8 % do 15.2.2013

 Popis: jedná se v naší nabídce o osvědčené atraktivní místo z minulých let, které nás ohromilo svým pěkným přírodním prostředím, ale i rozmanitými možnostmi využití areálu. Areál rekreačního střediska v Protivanově (683m) leží v krásném prostředí Drahanské vrchoviny. Rekreační středisko položené do romantické přírody je složené z hlavní budovy, společenských místností a chatek. V oploceném a v noci plně osvíceném areálu máme rybník (možnost koupání a lodiček), hřiště, stolní tenis, šipky, ruské kuželky, klubovny, bufet a sociální zázemí. V okolí je možno navštívit několik zajímavých míst např.: Sloupsko-Šošůvské jeskyně a samozřejmě i Westernové městečko, které navštívíme při našem celodenním výletě a z kterého si děti odnesou plno krásných dojmů (možnost výběru). Tábor je velmi zachovalý a věříme, že se zde Vašim dětem bude líbit.

Ubytování: 4 lůžkové chatky a zděné sruby vybavené peřinou nebo spacákem, polštářem  i povlečením. Budova a společné sociální zázemí.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně

Program:Ó velký a jeho kouzelný zvoneček spustí sérii zmatků a vtipných akcí pro malé i velké děti. To vše ale za zapojení fantazie. Pro děti jsou připraveny animační programy, soutěže, motivující celotáborová hra, oddílové a naučné programy, parodie na TV soutěže, táboráky, diskotéky, výlety, taneční průprava. Jako zpestření programu zveme zajímavé hosty, hasiče a nebude chybět letní kino. Pro úspěch bude opět zařazena tzv. AKCE - vyber si a běž. Děti si mohou dopoledne vybrat z několika možností programů dle svého zájmu (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, kvízy, vzduchovka, volejbal, výtvarné práce, petanque, baseball, moderní tance, aerobic, Zumba apod.)

 V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a okolí, zajímavý host (hasiči, letečtí modeláři, lanová centra), odměny, pojištění CK, DPH

Poznámka: možnost i individuální dopravy (Olomouc - Prostějov - směr Boskovice - Protivanov - za obcí Protivanov je po cca 500 m po pravé straně rekreační areál. Pro větší skupiny - doprava dohodou!

Celotáborová hra:  Expedice Rumburak aneb Ze světa lidí do světa pohádek

Zcela nová a výpravná celotáborová hra se již nyní připravuje.Vypůjčili jsme si děj a postavy ze známého seriálu Arabela. A jaký jiný úkol by mohla mít tato pohádková expedice, než zachránit Říši pohádek před zlým černokněžníkem Rumburakem. K tomu je ale třeba přelstít obra Valisbura, který chce sníst každý den jednoho člověka, najít kouzelný prsten i kouzelný zvoneček, zhotovit balón, využít Fantomasových vynálezů a projít spoustou dalších pohádkových dobrodružství. Bude to hodně dobré a Fantas šílené i pro větší děti :-) 

                                                                                                  Viktor Kohout


Hlavní vedoucí: Viktor Kohout, majitel firmy CK BAVI    

11.- 20.7. 2013 (10 dní)                    Cena: 3.750 Kč

 Tábor plný legrace, zmatků, překvapení, obrácených dnů a dobrodružství z autorské dílny srandiček Ó velkého. Vhodný pro děti, které mají rády tajemství, hádanky, překvapení a taky hlavně přírodu. Program kromě turnajů a osvědčených her bude rozšířen o činnosti, které děti přivedou do světa fantazie a pomohou dětem ukázat důležité hodnoty dnešního světa. Tábor je vhodný i pro děti, které jedou na tábor prvně.

 Slevy: Při objednávce s úhradou zálohy na d.tábor do 15.2.2013  se poskytuje sleva z uhrazené částky  8 % ( záloha min.1500,-Kč)
               Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150,-Kč.     ( tato sleva není časově vázanáJ )

Příplatky:

- autobusový výlet 250 Kč - Western City nebo do Moravského krasu (dle zájmu), v ceně vstupenka a doprava - zájemci platí při nástupu.         Pro děti, které nemají zájem o autobusový výlet, bude výlet pěškobusem za pokladem :-)

- pojištění Uniqa 180 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Proč na tábor s CK BAVI?

Dětský tábor je dobrý především z toho důvodu, že umožňuje aktivní rekreaci. Dítě je  pod dohledem vedoucího, který je pro práci s dětmi  vyškolen. Pro mnoho z vedoucích je účast na letním táboře skutečně srdcovou záležitostí. Odborný zdravotní dohled. Správně zvolený a promyšlený program je pro správný tábor nezbytností. Programová náplň pro děti v dnešních trendech na 100%. Zodpovědní a prověření vedoucí!Dětský tábor = kvalita: Kvalita u našich dětských táborů hraje rozhodující roli. Šetřit v případě dětského tábora se nemusí vůbec vyplatit. Ušetřené finance vás mohou mrzet hned při obdržení prvního dopisu nebo sms vašeho dítěte z tábora.

 

Oddílová činnost je základem každého tábora, protože děti tráví ve svých oddílech nejvíce času. Oddíly jsou rozděleny podle věku a jsou spolu dívky i kluci, ubytovaní samozřejmě zvlášť. Oddílový program přizpůsoben věku dětí. Každý oddíl má svého oddílového vedoucího. Vedoucí provází svůj oddíl celým dnem od budíčku až po večerku (mimo Celotáborové hry) děti se na něho mohou kdykoli s důvěrou obrátit, je to jejich kamarád, který si ví vždycky rady s jejich trápeními a nápady. Naši vedoucí jsou ostřílení táborníci a každý z nich má v zásobě nespočet her jak pro případy špatného počasí, kdy se program soustředí v klubovnách, tak pro případy sluníčka, kdy se sportuje, hrají hry na louce, v lese. Naše hry pečlivě vybíráme a snažíme se zaměřit jak na zábavu, tak i na rozvoj intelektu, akční a sportovní stránku her.

Snažíme se pořádat bezproblémový tábor, na kterém se děti, ať už ty menší nebo ty dospívající, cítí dobře a užijí si každý den pobytu. Proto také sestavujeme každoročně co možná nejlepší program a jsme rádi, když s námi táborníci zůstávají  a účastní se našeho tábora každoročně. To je pro nás známka spokojenosti dětí i Vás rodičů a zároveň je to pro nás největší ocenění naší práce.

 

Na všech táborech aktuální webovky !! Připravují se nové stránky speciálně pro naše dětské tábory.

Rodiče se každý den mohou mrknout na webové stránky, kde uvidí aktuální fota denního programu. Dětem i vedoucím mohou napsat vzkaz - www.taborybavi.cz

Vzkazník

 • Pan Viktor Kohout se svou družinou
 • |

Pane Kohoute mnohokrát děkuji Vám, vedoucím i všem kolem co se na táboře podíleli. S radostí jsme sledovali Vaše dovádění, soutěžení a hry. Jste prostě úžasní!!! Díky za trpělivost a péči o ty naše dětičky. Přeji mnoho zdaru do příště. Hezký zbytek léta všem. S úctou Tomešová

 • Jolana a Honzík Ševčíkovi
 • |

ahoj, zdravíme ,těšíme se na vás.Zítra jedem na chatu.Zdraví děda,babička a rodiče.

 • Patrik Viktor Kryštof Tomešovi
 • |

Ahoj kluci, tábor se už blíží ke konci tak si užíjte poslední den. Viktorku doufám že jsi už přibrzdil a dáváš trošku pozor, aby paní zdravotnici stačili náplasti....Nezapomeňte si všechno sbalit, nic nezapomeňte....Patrinku hezky se vyspi na ten svůj zítřejší den.Oslava už je naplánovaná....Kryštůfku na Tebe se taky moc těším. Kluci velkou pusu všem máma a Taťka

 • táborníci
 • |

Zdravíme vedoucí, kuchařky a všechny, kteří se postarali o naše děti. Moc vám všem děkujeme, že si to děti tak skvěle užily a mají na co vzpomínat. Díky díky za vše !!!

 • Terezka Smičková
 • |

tak zítra ahoj rodinko moje.uvidíme se.mamka

 • Tomáš Gronych
 • |

Ahoj Tomi, posílám Ti poslední pozdrav, protože vše jednou končí a vám i tento skvělý tábor. Zítra Tě vyzvedneme v táboře mezi desátou a půl jedenáctou dopoledne a budeme pokračovat dál. Nezapomeň si zabalit všechny věci, ale myslím, že jsi toho moc z tašky nepotřeboval, tak to budeš mít raz dva hotovo! Viděla jsem, že jsi dostal včera diplom, tak jsem zvědavá za co? Užij si poslední den a noc a zítra už se moc těšíme!!!! Pusu posílá mamka a taťka.

 • Anetka Bartoňková
 • |

Ahoj Anetko, přejeme Ti krásný zbytek tábora, fotky máte parádní, vedoucí jsou prostě skvělí. Už se na tebe moc těšíme zítra. Posílám Ti velkou pusu ahoj maminka a tatínek.

 • Pro všechny vedoucí. (maminka Káji Bauerové)
 • |

Chtěla bych, jako každý rok, poděkovat za nádherný tábor plný her, zábavy, napětí, zkušeností a nových kamarádů. Děti vozí domů spoustu nových a krásných zážitků. Co je na světě hezčího, než pohádka? A ta o Rumburakovi? Určitě dobře skončila. Přeji Vám spoustu spokojených dětí a hezký zbytek prázdnin. V.B.

 • Jan Mosa
 • |

Ahoj Jeniku, tak zitra se uz uvidime, tesime se na tebe a Valinku. Uzij si dobre posledni den. Jsem zvedava, jak se ti libilo na vcerejsim vylete. Posilam pusu, mami

 • Valentyna Mosova
 • |

Ahoj Valinko, uz se to blizi a my se na vas moc tesime, na vsechny vase zazitky ;). Pocasi vam letos vychazi uzasne. Uzijte si paradne posledni den a zitra se potkame u autobusu. Byli jsme vcera na divadle od Shakespeara, Vecer Trikralovy, priste pujdes s nama. Pa pa, JanaPočítadlo návštěv