• Aktuální nabídka

Tábor pro rodiče a prarodiče s dětmi - aktivní dovolená v Kosově

Tábor pro rodiče a prarodiče s dětmi

 • datum:
 • |
 • cena: od 3 650 Kč

Oba termíny jsou obsazeny. Můžete se přihlásit pouze do náhradníků.

 Termín: 6.- 12.8. a 12.- 18.8. 2018 (7 dní)
 Cena: 3.650 Kč, děti 2-12 let 2.990 Kč,

děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma (stravu a program mohou využívat)

Velmi oblíbená aktivní rekreace pro nejen rodiče s dětmi: Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Pak právě pro vás jsou určeny tábory pro rodiče či prarodiče s dětmi (min. 1 - maminka, tatínek, babička, dědeček) s dobrovolným celodenním „táborovým“ programem pro děti a někdy i odpočinkem pro rodiče či prarodiče. Ale většinou se nám podaří dospěláky zatáhnout do her.

Pro každoroční velký zájem jsme letos uspořádali opět 2 turnusy. Nemusíte se starat o program ani stravu - vše uděláme za Vás!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště s houpačkou, pískoviště, velká trampolína, klubovna, sauna, společenská místnost s kulečníkem, šprtcem, šipkami a sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, ZOO Olomouc, Rapotín - Veterán muzeum, krásná příroda... individuální výlety.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové) a částečně v budově, společné sociální zařízení

Program: celotáborová hra je opět překvapením... velmi oblíbená aktivní rekreace.

Letní tábory pro rodiče s dětmi jsou pobyty s nabitým programem, hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkami, diskohrátky a karnevalem. Hry a soutěže mají za cíl pobavit a odreagovat dospěláky od práce a povinností a seznámit se s novými lidmi. Tyto letní pobyty probíhají v příjemným a udržovaným táborovým středisku s možností ubytování ve zděné budově (na tábor mírně komfort rodinné dovolené) nebo chatce (táborový zážitek). Opět to bude nové s novými nápady. Pokud nevíte kam na dovolenou, tak to máte jasné!:-) Animační programy pro děti i

dospělé - tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, výlety do okolí, koupání, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné, rukodělné, taneční a jiné kroužky. Účast rodičů na programu je dobrovolná - možnost odpočinku a relaxace. Diskotéky, kytara, táborák, výlety, video projekce, fesťák či Bílá párty, balónková diskotéka a grilování na terase, soutěž hledáme talent a motivující celotáborová hra. Silná a „spravedlivá” parta s Viktorem, Drak-Huš a novými posilami je připravena se do vás pustit. Spravedlivé hry, a akční nabídky a sázky se právě připravují!

Celou dobu je k dispozici: vyhřívaný vnitřní bazén, sauna za příplatek, dětské hřiště s pískovištěm, druhé větší hřiště na středisku, vybavení na sporty (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.) Bar s možností koupit něco dobrého.

V ceně: 6x nocleh, 6x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén, ohňostroj, využití dětského koutku s trampolínou, skákacím mini hradem, programoví hosté...

Poznámka: doprava individuální. K dispozici bar s terasou a s točeným pivem a jinými nápoji...

Příplatky: pojištění Uniqa 126 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě nemoci) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Příplatek za obsazení: 4lůžkové chatky 2 platícími osobami + 1.800 Kč za chatku

4lůžkové chatky 3 platícími osobami + 500 Kč za chatku

Důvod tohoto příplatku je ten, že majiteli platíme pronájem rozpočítaný na každé lůžko.

V případě, že již chatičky pro 2 osoby budou vyprodané, tak páry můžeme doplnit do čtyřlůžkové chatky samozřejmě bez příplatku.

Vzkazník

 • Quick loan
 • |

Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!!
Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim

 • Hana Kristková
 • |

Peťo díky za práci s fotoaparátem a za pěkné fotečky z tábora. A Viktore, u tebe nevím jak to děláš a kde bereš ten svůj elán a schopnost nás bavit, ale každým rokem odjíždím z tábora s dobrou náladou a maximální spokojeností a myslím, že zbytek účastníků tábora je na tom stejně. Už teď se těším na další rok-:)

 • Jarmila Dobešová
 • |

Terince a celé švábenické partě!
Posíláme srdečný pozdrav a přání pěkných a veselých zážitků. :-)
JLK a spol.

 • chever ruzova chatka
 • |

hlavne nam to tam moc neznicte po vas jde jeste jeden turnus,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,