• Rodiče s dětmi - 2. turnus

  81.jpg

  Velmi oblíbená aktivní rekreace pro nejen rodiče s dětmi: Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Tak tento tábor je přímo pro Vás!

 • Kosov - Cesta na Olymp

  68601479_2475650465835653_3224120520475672576_n.jpg

  Vydejte se s Dinem a jeho partou skvělých vedoucích na dobrodružnou cestu plnou záludných nástrah, nebezpečí a mýtických tvorů. Překonejme zdánlivě nepřekonatelné a staňme se opravdovými hrdiny.

 • TEENAGER I. - KHOLLYWOOD

  DSCF7161.small__.jpg

  Jedna z nejlepších "celotáborovek" co kdy pro Teenagery byla vytvořena se vrací na stříbrné plátno!!!

 • Asterix a Obelix: Mise Protivanov

  IMG_20190714_115429.jpg

  Římané již ovládají celou Galii, kromě jedné jediné vesnice, Protivanov. V této vesnici žije 160 obyvatel, kteří ji zdárně brání díky zázračnému lektvaru. Ten jim vyrábí jejich druid Ó Velký Panoramix. Asterix se svým kamarádem Obelixem, který má neuvěřitelnou sílu, protože v dětství upadl do kouzelného nápoje, chrání celou vesnici a podnikají spoustu napínavých dobrodružství.

 • Heroltice - Cesta kolem světa za 10 dní

  DSCF8979.JPG

  Prázdniny jsou krátké a svět obrovský! Jak za ně stihnout navštívit všechna zajímavá místa? Prostor a čas jsou naštěstí v Herolticích každé léto relativní, nemusíme se jimi omezovat, dilatujeme čas a nadsvětelnou rychlostí obletíme Zeměkouli!

 • Kosov - Tábor v moderním stylu

  69.JPG

  A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako kdyby nebyl na táboře. Akční a spravedlivé hry s Terkou a jejím týmem se právě chystají! Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí.

stránka: 1 2

Dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi

Podívejte se na širokou nabídku našich dětských táborů a táborů pro rodiče s dětmi. Naše stránky Vám nabízí veškeré informace o našich táborech, můžete tábor online objednat a pomocí vzkazníku zasílat přímo na tábory své vzkazy. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a účast.